REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

To był fatalny rok dla świata, ale świetny dla Spider’s Web. TOP 10 najpopularniejszych tekstów

Rok 2020 to była istna jazda bez trzymanki. Z tej przejażdżki Spider's Web wychodzi jednak silniejszy niż kiedykolwiek.

01.01.2021
13:25
To był fatalny rok dla świata, ale świetny dla Spider’s Web. TOP 10 tekstów
REKLAMA

Spider's Web uderza w pandemię

REKLAMA

Sporo działo się w 2020 r. W marcu uderzyła w Polskę pandemia koronawirusa. Najpierw mieliśmy pierwszego chorego Polaka na COVID, a chwilę później chodziliśmy już w maseczkach i wkurzaliśmy się na to, jak upierdliwy jest lockdown. Dla Spider’s Web był to paradoksalnie dobry okres - nasi czytelnicy siedzieli w domach i… czytali nasze teksty. Pomogło nam też to, że od lat zgrabnie łączyliśmy na naszej stronie technologię z nauką, a co za tym idzie pisaliśmy regularnie o medycynie i zdrowiu. To natomiast otworzyło nam furtkę do podejmowania gorącej tematyki związanej z COVID-19. 

Gdy inne redakcje zapowiadały zamrożenie premii i cięły wypłaty, my byliśmy na fali i zatrudnialiśmy ludzi oraz uruchamialiśmy nowe projekty. W kwietniu wystartował Magazyn Spider’s Web+, a do naszego zespołu dołączyła Sylwia Czubkowska, która w 2020 została Dziennikarzem Roku w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej. Natomiast nasz Magazyn SW+ został wybrany najlepszym magazynem online'owym według „Press”. Wyprzedziliśmy Weekend.Gazeta.pl, Magazyn TVN24, Polsat, TVP Tygodnik, Magazyn WP i NaTemat Extra.

Premiera Spider's Web 4.0

W czerwcu udało nam się wdrożyć Spider’s Web 4.0, czyli nową wersję strony, a właściwie to aplikację, spidersweb.pl. Strona główna stała się hubem z treściami z wszystkich naszych serwisów: Spider’s Web Tech, Rozrywka.Blog, Autoblog, Bizblog oraz Magazyn Spider’s Web+. Wprowadziliśmy Dark Mode, zrezygnowaliśmy z claimu „Blog blisko technologii” oraz dokonał się wtedy szereg ważnych zmian technicznych w działaniu naszej strony, które przez kilka tygodni odbiły się słabszym ruchem, ale... po naprawieniu kilku błędów, mogliśmy już bić rekordy.

Pierwsze miejsce Spider's Web

W październiku Spider’s Web został największym serwisem technologicznym w Polsce. Wyprzedziliśmy naszych największych konkurentów: WP Tech, Komputer Świat, Dobre Programy, itd.

Otwarcie Sklepu Spider's Web

Na koniec roku udało nam się dopiąć kolejny projekt, nad którym sporo pracowaliśmy, czyli Sklep Spider’s Web. Już w pierwszych dniach nasza platforma sklepowa przyciągnęła do siebie setki klientów, a na Spider’s Web regularnie polecamy wam ciekawe produkty i informujemy o świetnych promocjach. Np. w tej chwili oferujemy biurko Yumisu Pro-Gamer D6000 w najlepszej cenie w Polsce. A już za tydzień będziemy mieli dla was inny produkt, którego nie kupicie nigdzie taniej niż w Sklepie Spider’s Web.

Na deser mam dla was topki najpopularniejszych tekstów w całej Grupie Spider’s Web oraz osobno dla każdego serwisu.

Grupa Spider’s Web, TOP 10 tekstów:

Spider’s Web, TOP 10 tekstów:

Rozrywka.Blog, TOP 10 tekstów:

Autoblog, TOP 10 tekstów:

Bizblog, TOP 10 tekstów:

Magazyn Spider’s Web+, TOP 10 tekstów:

REKLAMA

Cieszymy się, że udało nam się w 2020 r. co miesiąc skutecznie przyciągać na SW miliony czytelników. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA