Tech

O Grupie Spider’s Web

Grupę Spider’s Web tworzy 6 niezależnych serwisów, nad którymi pracuje sztab ponad 40 osób.

Blogerzy Spider's Web tworzą felietony, opiniotwórcze teksty, tłumaczą zagadnienia ze świata nauki i doradzają w zakupach. Redakcja zbudowała w sieci miejsce, które skupia olbrzymią społeczność pasjonatów nowych technologii, miłośników motoryzacji, fanów filmów, seriali i szeroko pojętej cyfrowej rozrywki.

Tech

Spider’s Web

Zaczyna się od technologii

Spider’s Web to największy niezależny technologiczno-lifestylowy blog w Polsce. Kilkunastu blogerów regularnie tworzy felietony, opiniotwórcze teksty, tłumaczy zagadnienia ze świata nauki i doradza w zakupach elektroniki. Redakcja zbudowała w sieci miejsce, które skupia olbrzymią społeczność pasjonatów nowych technologii, miłośników motoryzacji, fanów filmów, seriali i szeroko pojętej cyfrowej rozrywki.

Spider’s Web we wrześniu 2018 r. świętował swoje 10-lecie. Przygotowaliśmy z tej okazji specjalną stronę, która przedstawia historię medialnej Grupy Spider’s Web.

Odwiedź Spidersweb.pl lub sprawdź skład redakcji Spider’s Web.

Tech

Magazyn Spider's Web+

Przewodnik po nowym technologicznym społeczeństwie

W Magazynie Spider's Web+ nie piszemy o nowych gadżetach, pomysłach na aplikacje, flagowcach wypuszczanych przez wielkich technologicznych graczy, czy streszczać wyników finansowych startupów. W Magazynie Spider's Web+ skupiamy się na człowieku. Na tym, kto stoi za tą aplikacją, o kogo i jakimi metodami walczą korporacje, starając się sprzedać swoje produkty, jak zmienia się nasze funkcjonowanie, zwyczaje i nawyki pod wpływem życia online, kto na tej cyfrowej rewolucji wygrywa, a kto stanie się ofiarą.

Przejdź do Magazynu Spider's Web+.

Tech

Rozrywka.Blog

Cyfrowy styl życia

Rozrywka.Blog to serwis poświęcony rozrywce cyfrowej, popkulturze i kulturze, stworzony przez pasjonatów i blogerów z doświadczeniem dziennikarskim. Codziennie dostarczamy porcji informacji z branży serialowej, filmowej czy muzycznej. To stąd dowiesz się, co obejrzeć, na co wybrać się do kina, co przeczytać i czego posłuchać. Śledzimy serwisy streamingowe, analizujemy trendy i komentujemy premiery oraz wydarzenia ze świata rozrywki, kultury masowej i show-biznesu. Każdy autor ma własne zainteresowania i poglądy, w ramach redakcji zdarzają się polemiki. U nas liczą się opinia i dyskusja.

Odwiedź Rozrywka.Blog.

Tech

Autoblog

Blog motoryzacyjny

Autoblog.pl to serwis motoryzacyjny w postaci platformy blogowej, działający w ramach grupy Spider’s Web. Trzymamy rękę na pulsie jeśli chodzi o motoryzację. Opisujemy, sprawdzamy i nie boimy się oceniać. Jesteśmy opiniotwórczym głosem w codziennej dyskusji na temat tego, co dzieje się na rynku samochodów (i nie tylko).

Piszemy newsy, felietony, recenzje, testy. Publikujemy galerie nowych i starych samochodów. Bierzemy udział w licznych wydarzeniach o tematyce motoryzacyjnej, żeby zawsze być na bieżąco. Realizujemy oryginalne materiały, których nie przeczytasz nigdzie indziej. Autoblog to nie kolejny portal niusowy – to miejsce, gdzie każdy, kto interesuje się motoryzacją znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź Autoblog.pl lub sprawdź skład redakcji Autobloga.

Tech

Bizblog.pl

Serwis biznesowy

Bizblog to serwis poświęcony biznesowi – i temu dużemu, i temu małemu. W serwisie Czytelnicy znajdą wiadomości ze świata biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska konkurencyjnego małych i średnich przedsiębiorców, okraszone opiniami i analizami doświadczonych dziennikarzy i blogerów.

Odwiedź Bizblog.pl

Tech

Bezprawnik

Prawo i społeczeństwo

Redakcję bloga stanowią praktykujący prawnicy, wspierani przez dziennikarzy posiadających bogate doświadczenie w branży medialnej oraz opisywanych przez siebie tematykach: administracji publicznej, przetargach i sektorze finansowym. Autorzy Bezprawnika to grupa osób o różnych, często sprzecznych względem siebie poglądach. Blog nie prezentuje jednolitej linii ideologicznej. Punktem wyjścia do prezentowanych rozważań są analizy konsekwencji prawnych, społecznych lub konsumenckich omawianych tematów, zasiewanie intelektualnego fermentu i ścieranie się różnych koncepcji.

Odwiedź Bezprawnik.pl lub sprawdź skład redakcji Bezprawnika.

Tech

SW Ukraina

Blog dla Ukraińców w Polsce

Spider’s Web Ukraina jest pierwszym obcojęzycznym serwisem internetowym grupy Spider’s Web. Na łamach SW Ukraina redakcja wskazuje Ukraińcom dedykowane im oferty, pomaga w znalezieniu dobrej pracy, edukuje z polskiego prawa i obowiązujących procedur, oraz doradza w sprawach technicznych. Serwis pilnuje również tematyki związanej z edukacją - nauka języka polskiego, kierunki studiów, uzyskiwanie stypendiów itp. Spider’s Web Ukraina chce również inspirować poprzez pokazywanie historii Ukraińców, którym powiodło się w Polsce i prowadzą w tym kraju własne firmy oraz rozwijają kariery.

Odwiedź Spidersweb.com.ua.