Wyślij nam newsa

Chcesz wysłać nam newsa, prasówkę lub chcesz podzielić się tematem związanym z technologiami? Pisz na adres: news@spidersweb.pl.

Masz problem ze sprzętem lub oprogramowaniem?

Nie wysyłaj nam maili! Bloga Spider's Web czyta miesięcznie kilka milionów osób i nie byliśmy w stanie odpowiadać na wszystkie pytania, które mailowo zadawali nam czytelnicy. Dlatego założyliśmy grupę na Facebooku: Technologiczna grupa wsparcia. W tym miejscu redaktorzy Spider's Web oraz czytelnicy mogą rozmawiać i wspólnie rozwiązywać problemy z komputerami, smartfonami, gadżetami tech i oprogramowaniem.

Dołącz teraz do Technologicznej grupy wsparcia na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Chcesz skontaktować się z redakcją? Pisz do:
- Przemysława Pająka, redaktora naczelnego -  przemyslaw.pajak@gmail.com
- Mateusza Nowaka, wicenaczelnego - mateusz.nowak@spidersweb.pl

Reklama i współpraca

Serwisy Grupy Spider’s Web cieszą się popularnością wśród wielu partnerów biznesowych. W przypadku chęci dołączenia do tego niezwykle szacownego grona prosimy o kontakt mailowy: kontakt@spidersweb.pl

Problemy z działaniem strony

Jeśli masz problem z działaniem strony Spider's Web lub innego naszego serwisu, to pisz na adres: admin@spidersweb.pl. UWAGA: pod tym adresem nie udzielamy porad dotyczących problemów technicznych ze smartfonami i komputerami.

W sprawie blokady konta w systemie komentarzy (ban w Disqus) pisz na adres: news@spidersweb.pl. W celu przyśpieszenia obsługi zgłoszenia podaj (wszystkie 4):
1. login z Disqusa,
2. adres email, na który założono konto Disqus,
3. adres IP, z którego próbujesz napisać komentarz,
4. link do przykładowego tekstu, którego nie możesz skomentować.