REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Elon Musk mówi, że ludzie płaczą z powodu Cyberpunka 2077 i wysyła memy twórcom gry

Elon Musk w końcu zabrał głos w sprawie Cyberpunka 2077. Nie tego oczekiwaliśmy po współczesnym wizjonerze, ale dobrze wiedzieć, że nawet on gra w produkcję CD Projekt RED.

14.12.2020
17:49
Elon Musk mówi, że ludzie płaczą z powodu Cyberpunka 2077 i wysyła memy twórcom gry
REKLAMA

Po premierze Cyberpunka media społecznościowe zostały dosłownie zalane materiałami na temat gry. Słuchać było zachwyty fanów (najczęściej z obozu graczy pecetowych), ale też liczne głosy krytyki (PS4 wiecznie żywe).

REKLAMA

O Cyberpunku na Twitterze rozmawiało wiele znanych osobistości, dlatego gracze zastanawiali się, czy Elon Musk napisze coś o grze CD Projekt RED. Część osób twierdziła, że Elon ma ważniejsze tematy na głowie, np. wysyłkę misji załogowej na Marsa. Póki co Musk nadzorował start wielkiego silosa rakiety SN8, a dzień później odwiedził miejsce, w którym konstrukcja roztrzaskała się podczas lądowania.

Elon Musk oficjalnie przemówił na temat Cyberpunka, ale nie tego się po nim spodziewaliśmy.

 class="wp-image-1528649"

CD Projekt RED za pośrednictwem oficjalnych profili Cyberpunka 2077 wysłał dziś informację do fanów. Zespół przeprosił w niej za jakość techniczną swojej produkcji na konsolach minionej generacji, a także zobowiązał się do poprawy wydajności i grafiki poprzez aktualizacje. Pierwsza już za nami, a kolejna pokaże się w ciągu tygodnia. Następnie w styczniu i lutym zobaczymy dwie duże poprawki.

Pod postami pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy. Część graczy przyjmuje przeprosiny, a ci bardziej rozgoryczeni przypominają RED-om słowa o tym, jakoby Cyberpunk miał działać „zaskakująco dobrze” na PlayStation 4 i Xbox One X.

Na informację RED-ów odpowiedział też Elon Musk. Najpierw Elon wysłał zrzut ekranu z wątku na Reddicie, w którym rozgoryczony gracz w bardzo ironicznym tonie opowiada o tym, jak płacze nad swoją kopią Cyerpunka 2077 na PlayStation 4.

To jednak nie koniec. Po chwili Musk dodał kolejną odpowiedź... z memem. Sami musicie ocenić, co tym razem poeta miał na myśli.

Musk wdał się w krótką dyskusję, w której potwierdził, że krótko grał w Cyberpunka i w pierwszej fazie wyboru historii swojej postaci wybrał Nomada.

REKLAMA

Elon Musk może i jest wizjonerem, ale jest też rasowym trollem.

Tym razem na Twitterze wygrała jego bardziej przyziemna strona, a szkoda. Po postaci tego kalibru, do tego ewidentnie zaznajomionej z estetyką Cyberpunka, moglibyśmy spodziewać się więcej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA