REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Usługa InPostu do robienia zakupów spożywczych w nowych miastach. InPost Fresh zwiększa zasięg

Świetna informacja dla osób, które chcą robić zakupy spożywcze przez internet. InPost Fresh, czyli aplikacja od twórców Paczkomatów, rusza właśnie w kolejnych miastach.

28.07.2022
13:45
inpost-fresh-lista-miast-zakupy-przez-internet-carrefour
REKLAMA

Do obsługi Paczkomatów służy aplikacja InPost, ale to nie jedyny program w ofercie InPostu. Użytkownicy są zachęcani na każdym kroku do pobierania InPost Fresh. Ta udostępniona pod koniec ubiegłego roku apka służy do robienia zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu w sklepach z sieci Makro i Carrefour. Z początku mogli skorzystać z tego udogodnienia jedynie mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Łodzi, ale usługa poszerza swój zasięg i trafia do nowych lokalizacji.

REKLAMA

Czytaj też:

InPost Fresh i Carrefour - nowe miasta

Z aplikacji, która do tej pory przydawała się jedynie warszawiakom, krakowiakom i łodzianom, będą mogli skorzystać teraz osoby z kolejnych regionów, czyli Śląska i Zagłębia. InPost postanowił rozpocząć współpracę w tych lokalizacjach z siecią sklepów Carrefour (zakupy online w Makro nie będą tam dostępne, przynajmniej na razie). Na liście kolejnych miast obsługiwanych przez apkę InPost Fresh są:

  • Katowice;
  • Sosnowiec;
  • Czeladź;
  • Mysłowice.

Minimalna kwota zamówienia to 100 zł, a dostawą codziennych zakupów zamówionych w aplikacji InPost Fresh będą się zajmowali kurierzy firmy InPost "dedykowanym transportem w kontrolowanej temperaturze". Zakupy można odebrać bez wychodzenia z domu, ale nic nie stoi też na przeszkodzie, by dostawę produktów zamówić z dowolnego miejsca na Ziemi, gdzie mamy dostęp do internetu.

InPost Fresh - nowe miasta
InPost Fresh - nowe miasta

Usługa z pewnością znajdzie odbiorców, bo zakupy przez internet w InPost Fresh można zrobić w kilkadziesiąt sekund.

Jak podaje InPost, w asortymencie Carrefoura w InPost Fresh znajdują się między innymi szeroki wybór artykułów spożywczych (w tym produktów świeżych takich jak warzywa i owoce, pieczywo, mięso oraz ryby), a także dania gotowe, artykuły dla zwierząt, środki czystości i chemia domowa. Klienci znajdą też również szeroki wybór produktów marki własnej Carrefour oraz certyfikowanego asortymentu BIO.

Jedyny haczyk jest taki, że dostawy w InPost Fresh realizowane są następnego dnia od poniedziałku do piątku. Jeszcze kilka lat temu bym na to nie narzekał, ale apki takie jak Lisek, Glovo i Jush od Żabki przyzwyczaiły mnie do odbierania zamówień nawet w weekend po kilkunastu minutach. Z drugiej strony jest wiele innych aplikacji, w których dostawy kolejnego dnia są standardem.

REKLAMA
Promocja na start InPost Fresh w Katowicach, Sosnowcu, Czeladzi i Mysłowicach, czyli darmowa dostawa zakupów z Carrefoura
Promocja na start InPost Fresh w Katowicach, Sosnowcu, Czeladzi i Mysłowicach, czyli darmowa dostawa zakupów z Carrefoura

Usługi takie jak Frisco i Barbora cieszą się sporym powodzeniem wśród konsumentów, bo zwykle mają znacznie większy asortyment niż apki z dostawami tego samego dnia (InPost Fresh ma w bazie 11 000 produktów z oferty sieci Carrefour oraz ponad 9 800 z sieci Makro). Nie każdy potrzebuje też natychmiastowej dostawy, gdy robi np. zakupy na cały tydzień z góry.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA