REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Shopipipi i InPopopost nananawiązują papapartnerstwo i rozdają popopopopo 15 zł

Shopee, czyli platforma zakupowa atakująca Polaków świdrującymi głowę reklamami, nawiązała partnerstwo z operatorem automatów do odbioru paczek. Przesyłki odbierzesz w Paczkomacie lub od kuriera InPost. W ramach promocji możesz też dostać voucher na 15 zł i 500 Monet Shopee.

23.06.2022
12:06
shopee-paczkomaty-inpost-promocja-voucher-rabat-15-zl
REKLAMA

Kilka tygodni temu Polacy zaczęli rwać sobie włosy z głowy za sprawą reklamy platformy Shopee. Wpadająca w ucho muzyczka leciała dosłownie wszędzie i nie sposób było się od niej uwolnić. Teraz firma poinformowała o nawiązaniu partnerstwa z InPostem, dzięki czemu przesyłki można zamawiać kurierem lub prosto do Paczkomatu.

REKLAMA

Czytaj też:

Shopee i zamawianie do Paczkomatu InPost

Shopee wystartowało w Polsce we wrześniu 2021 r., ale o firmie głośno (dosłownie) zrobiło się dopiero kilka tygodni temu. Jej przedstawiciele uznali, że skoro marka Shopee (Szopi-pi-pi!) stała się już rozpoznawalna, to pora zacząć przyciągać do niej klientów funkcjami, których oczekują.

Nowością w Shopee jest możliwość zamawiania przesyłek prosto do słynnych Paczkomatów. Możliwe jest to dzięki nawiązaniu partnerstwa strategicznego pomiędzy przedstawicielami platformy, a firmą InPost, która obsługuje te popularne maszyny do odbierania paczek.

Co jeszcze zmieni się w Shopee po podpisaniu umowy z InPostem?

Paczkomaty to przy tym nie jest jedyna nowa opcja dostawy w Shopee dzięki pozyskaniu nowego partnera logistycznego. Oprócz tego polscy klienci, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z maszyny, będą mogli zamówić kuriera Inpost, który dostarczy produkty prosto pod drzwi.

Shopee dodaje przy tym, że szybkie dostawy (w lwiej większości produkty nadane z InPostem docierają następnego dnia) i niskie ceny (Paczkomaty i kurierzy polskiej firmy są relatywnie tanie) to nie jedyne, co zaważyło na podpisaniu nowej umowy. Kluczowa była tutaj... ekologia.

Paczkomaty w Shopee obniżą emisję CO2.

REKLAMA

Istotne byłoby również to, że jej nowy partner Shopee zapewnia "najbardziej ekologiczną formę dystrybucji przesyłek". Nadawanie przesyłek z wykorzystaniem usług InPostu ma pomóc w obniżeniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery nawet o 75 proc. w porównaniu do indywidualnych dostaw do domów.

Obie firmy będą przy tym prowadziły wspólne działania marketingowe, w tym podczas akcji "7.7 Wakacyjna wyprzedaż". Dla nowych użytkowników Shopee, którzy wybiorą dostawę z InPostem, przygotowane zostaną vouchery na 15 zł. Konsumenci dostaną też po 500 Monet Shopee (już po potwierdzeniu otrzymania przesyłki).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA