REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zwrócą różnicę, jeżeli cena produktu spadnie po Black Week. Ważne zobowiązanie Amazonu

Niektórzy sprzedawcy chcą wykorzystać nieuwagę klientów i przy okazji natłoku promocji na Black Week na niej zarobić. Na przykład ściemniając co do kwoty rabatu czy sprawiając inne problemy. Amazon złożył bardzo mile widzianą deklarację.

21.11.2022
20:43
Promocje Amazon Prime
REKLAMA

Trudno znaleźć sklep, który nie uczestniczy w zabawie pod tytułem Black Week. Wszyscy wiodący na rynku sprzedawcy ścigają się na jak najlepsze promocje, okazje i rabaty - w myśl corocznej tradycji. To świetna okazja dla tych sprzedawców, by nawiązać relację z klientem i się wypromować. Ewentualnie by szybciej wyczyścić zapasy magazynowe z nadmiarowych towarów. Korzystają więc nie tylko sami nabywcy.

REKLAMA

Niestety, niektóre sklepy lubią żerować na nieuwadze kupujących. Nie każdy gruntownie analizuje historię cen danego produktu, więc sklepy często podają obniżone kwoty względem... sztucznie zawyżonych. W rzeczywistości kwota rabatu jest znacznie niższa.

Amazon obiecuje. Bez przekrętów przy okazji zakupów na Black Week.

Jeżeli klient Amazon.pl w dniach od 18 do 28 listopada kupi produkt z oznaką Okazja Black Friday, którego sprzedawcą jest Amazon, a jego cena jeszcze spadnie do godz. 23:59 dnia 5 grudnia, Amazon automatycznie zwrócimy klientowi różnicę. Wyśle wówczas e-mail do klienta z datą zwrotu pieniędzy (zwrot może potrwać do 10 dni roboczych).

Oprócz tego, w związku ze zbliżającym się sezonem świątecznym 2022 większość produktów zamówionych między 1 listopada a 31 grudnia można będzie zwrócić do 31 stycznia 2023 r. włącznie. Nie będzie więc żadnego kombinowania z gwarancjami czy innym rodzajem cwaniakowania. Zakupy na Black Week na Amazonie mają być w pełni bezpieczne.

Okazji jest multum. Black Week na rok 2022 cieszy rozmachem.

REKLAMA

Co rusz pojawia się nowa, ciekawa oferta - zresztą nie tylko na Amazonie. Na łamach Spider’s Web na bieżąco publikujemy informacje o najlepszych okazjach na Black Week, Black Friday i Cyber Monday. Szczególnej uwadze polecam następujące promocje:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA