REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

To się nazywa promocja. Drugi Philips Hue o 50% taniej na Black Friday

Nie było lepszego dnia jak dzisiejszy do zakupu inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Amazon z okazji Black Friday przygotował świetną promocję na lampki i żarówki i inne akcesoria. Zaoszczędzić można setki złotych.

18.11.2022
9:51
philips hue amazon prime day
REKLAMA

Inteligentne oświetlenie z linii Philips Hue dostępne jest w nowej, niższej cenie. Promocja z okazji Black Friday, jaką uruchomił właśnie polski Amazon, zdecydowanie przykuwa uwagę. Od dziś do 28 listopada przy zakupie dwóch produktów Philips Hue na ten tańszy udzielony zostanie 50-procentowy rabat.

REKLAMA

Jest to więc promocja przede wszystkim dla osób, które są już pewne, że chcą wyposażyć swój dom w Hue (albo rozbudować istniejący już system). Choć nikt nie broni eksperymentować od razu kupując więcej niż jeden produkt. Zwłaszcza że trudno Hue nie polecić, to świetna zabawa i całkiem użyteczny produkt.

Philips Hue to inteligentny system oświetlenia, którym można sterować za pomocą tradycyjnych przełączników, aplikacji mobilnej lub przez asystenta głosowego. Wszystkie produkty Hue mają regulację natężenia światła, a wybrane również koloru (ponad 16 mln odcieni). Lampki mogą też działać półautomatycznie, dostosowując się do pory dnia czy pogody, zachowań domowników czy w przypadku innych zdarzeń, które niemal dowolnie można konfigurować za pomocą aplikacji. Można też za jej pomocą tworzyć wielobarwne sceny świetlne w pokojach - dynamiczne bądź statyczne.

Philips Hue - okazje na Black Week. Informacja dla początkujących: należy najpierw zbudować most.

 class="wp-image-2959923"
Philips Hue - jeden z możliwych zestawów startowych

Co prawda duża część urządzeń Hue (nie wszystkie!) obsługuje też łączność Bluetooth, ale zdecydowanie lepsze rezultaty daje dedykowany Hue mostek. Połączenie jest zawsze stabilne, nie trzeba być też w bezpośredniej bliskości oświetlenia, by nim sterować, możliwości sterowania są też znacznie szersze. Ów mostek, Hue Bridge, to bardzo niewielkie urządzonko, które można umieścić gdzieś w okolicach domowego rutera. Odpowiada on za stabilną bezprzewodową łączność ze wszystkimi urządzeniami Hue, również zdalnie przez Internet.

Kupić można zarówno sam mostek, bez żadnego oświetlenia. Warto jednak od razu skorzystać i kupić gotowy zestaw. Chociażby taki, jak ten, w którym poza samym mostkiem znajdują się też reflektorki GU10 i inteligentny przycisk sterowania.

Black Week z Philips Hue. Należy pamiętać o rodzaju gwintu w żarówkach.

 class="wp-image-2959926"
Inteligentna żarówka Philips Hue

Przeglądając oferty na Black Week na Amazon.pl warto pamiętać w zakupowym szaleństwie, że różne lampy mają różne gwinty. Warto się upewnić przed zakupem, czy aby na pewno kupowana inteligentna żarówka Hue pasuje do lampy, do której chcemy ją wkręcić. Dla przykładu, tu można kupić żarówki z gwintem E14. Z kolei pod tym linkiem znajdują się żarówki z gwintem E27.

Można się też tym nie przejmować i od razu kupić gotową lampę Hue. Wybór jest ogromny, od lamp łazienkowych, przez pokojowe, aż do ogrodowych i naściennych. Dostępne są różne wersje kolorystyczne i akcesoria, w tym przełączniki czy przedłużacze. Zobaczcie sami:

Philips Hue White Ambiance Pillar Spot - 323,53 zł.

 class="wp-image-2959929"
Philips Hue White Ambiance Pillar Spot

Reflektor Philips Hue Pillar oferuje punktowe światło, którym moźna dowolnie sterować. Można korzystać z wielu odcieni białego światła i pełnego zakresu przyciemniania, aby dopasować je do wykonywanych zadań i pory dnia. Bezprzewodowy regulator przyciemniania można umieścić na ścianie lub używać jako pilota do zdalnego sterowania. Regulator pozwala kontrolować do 10 świateł, przyciemniać i rozjaśniać oświetlenie oraz przełączać się pomiędzy 4 trybami światła.

Produkt Philips Hue White Ambiance Pillar Spot kupisz na Amazonie za 323,53 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

Philips Hue White Ambience Devote - 281,19 zł.

 class="wp-image-2959935"
Philips Hue White Ambience Devote

Ta lampa wisząca ma średnicę 11,11 cm i wysokość 43,24 cm. Zestaw składa się z oprawy i żarówki Philips Hue White Ambiance E27 (którą można sobie wymienić na taką z kolorami). Taka wisząca lampa dekoracyjna pomoże w wykreowaniu atmosfery na dowolną okazję: czy romantyczną kolację, czy też do prac kuchennych - czy też do partyjki w planszówki.

Produkt Philips Hue White Ambiance Devote kupisz na Amazonie za 281,19 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

Philips Hue Centris White and Color Ambiance - 1551,33 zł.

 class="wp-image-2959938"
Philips Hue Centris White and Color Ambiance

To z kolei propozycja dla osób szukających praktycznej i efektownej lampy sufitowej. Dostępna jest w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Zawiera zarówno zintegrowane źródło światła LED, jak i trzy reflektory punktowe. Można zarówno sterować światłem białym, jak i ustawić dowolny inne kolor. Lampa ma długość 16,06 cm. Jej reflektory to GU10 Philips Hue White and Color Ambiance.

Produkt Philips Hue Centris White and Color Ambiance kupisz na Amazonie za 1551,33 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

Philips Hue Adore White Ambiance - 1310,44 zł.

 class="wp-image-2959941"
Philips Hue Adore White Ambiance

Adore to produkt przeznaczony przede wszystkim do łazienki. To lustro, które jest otoczone silnym oświetleniem LED. Przy czym owa siła jest oczywiście regulowana. Tak jak w pozostałych produktach Hue, również i tu można sterować jasnością i odcieniem - choć w tym konkretnym produkcie, tylko w ramach bieli. To nie tylko efektowna ozdoba, ale też całkiem niezła pomoc przy makijażu.

Produkt Philips Hue Adore White Ambiance kupisz na Amazonie za 1310,44 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

Philips Hue Signe White and Color Ambiance - 1229,49 zł.

 class="wp-image-2959944"
Philips Hue Signe White and Color Ambiance

Ta elegancka lampa stołowa pozwala rzucić na ścianę odrobinę koloru lub stworzyć we wnętrzu nastrojową atmosferę. Emituje światło w dowolnym odcieniu bieli, a także w 16 mln kolorów. Ma wysokość 62,8 cm, a jej obudowa jest wykonana z aluminium.

Produkt Philips Hue Signe White and Color Ambiance kupisz na Amazonie za 1229,49 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

Philips Hue Filament - 99 zł

REKLAMA
 class="wp-image-2959947"
Philips Hue Filament

Żarówka sama w sobie również może być ozdobą. Filament łączy nowoczesne funkcje i pełną zgodność z ekosystemem Hue z wzornictwem nawiązujących do czasów Edisona. Ozdobą jest tu oczywiście charakterystyczny, widoczny żarnik. Nie jest to więc propozycja do lamp z głębokim kloszem.

Produkt Philips Hue Filament kupisz na Amazonie za 99 zł. Przy zakupie dwóch produktów Philips Hue, ten tańszy jest przeceniany o 50 proc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA