REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Sprzęt Logitech w niskich cenach na Black Friday. Wymień myszkę i klawiaturę

Najlepszy producent akcesoriów dla graczy, dla ludzi pracujących przy PC oraz dla iPadów? Jednym z oczywistych kandydatów jest szwajcarski Logitech. Z okazji Black Week jego produkty dostępne są w nowych, znacznie niższych cenach.

18.11.2022
8:29
Sprzęt Logitech w niskich cenach na Black Friday. Wymień myszkę i klawiaturę
REKLAMA

Właśnie ruszył Black Friday, a wraz z nim cały Black Week. W rywalizacji o sklep z najlepszymi okazjami konkuruje, między innymi, Amazon. A wraz z nim Logitech. Od dziś aż do 28 listopada produkty Logitecha na Amazonie sprzedawane są z wysokimi rabatami, w niektórych przypadkach sięgających nawet kilkudziesięciu procent. Sprawdziliśmy dokładnie oferty i wybraliśmy siedem, w naszej ocenie, najlepszych.

REKLAMA

Logitech G815 Lightsync Rgb Mechanical Gaming Keyboard - 631,63 zł.

Logitech G815 Lightsync Rgb Mechanical Gaming Keyboard

To klawiatura mechaniczna z niskoprofilowymi przełącznikami. Przełącznik GL Tactile generuje wyraźny opór w punkcie aktywacji. Dostępne są trzy wersje przełączników GL Tactile, GL Linear lub GL Clicky. Oświetlenie RGB może się synchronizować z kolorystyką aktualnie rozgrywanej gry. Można też je dowolnie ustawiać. Obudowa klawiatury wykonana jest ze stopu aluminium. Dziewięć dedykowanych klawiszy G można zaprogramować do obsługi własnych makr i poleceń w aplikacjach.

Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless RGB Gaming Keyboard - 721,65 zł.

Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless RGB Gaming Keyboard

Klawiatura zapewnia 40 godzin pracy na jednym pełnym ładowaniu i korzysta z łączności bezprzewodowej Lightspeed. Jej oświetlenie RGB może się synchronizować z dowolną treścią. To klawiatura najwyższej klasy: wykorzystuje niskoprofilowe przełączniki mechaniczne, a te zapewniają niezrównaną precyzję i wydajność. Przełączniki są w trzech wersjach: GL Tactile, GL Linear lub GL Clicky. Przełącznik GL Linear cechuje całkowicie płynne działanie w punkcie aktywacji. Obudowa klawiatury wykonana jest ze stopu aluminium.

Logitech G 981 - 350,39 zł.

Logitech G 981

Zestaw słuchawkowy G 981 wykorzystuje w mikrofonie mechanizm Blue Voice, który daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia. W nausznikach znajduje się pianka zapamiętująca kształt, która schowana jest pod sztuczną skórą. Rama słuchawek wykonana jest z aluminium. Dołączone oprogramowanie zapewnia rozbudowane funkcje korektora (na PC). Słuchawki obsługują też DTS:X 2.0.

Produkt Logitech G 981 kupisz na Amazonie za 350,39 zł.

Logitech Rugged Folio do iPada (7., 8. i 9. generacji) - 492,15 zł.

Logitech Rugged Folio do iPada (7., 8. i 9. generacji)

To etui do iPada oferuje cztery tryby użytkowania: pisanie, szkicowanie, oglądanie i czytaniu. materiały pochłaniające wstrząsy sprawiają, że etui Rugged Folio przewyższa wojskowe standardy w zakresie ochrony przed upadkami oraz innymi nieszczęśliwymi zdarzeniami. Wytrzymała membrana zapewnia szczelność i chroni klawiaturę przed rozlanymi napojami, okruszkami jedzenia i innymi nieszczęśliwymi wypadkami. W razie wypadku klawiaturę można bezpiecznie wyczyścić, nie martwiąc się o uszkodzenia. Klawiatura mocuje się magnetycznie, s zasilanie pobiera bezpośrednio z iPada. Etui Rugged Folio posiada miejsce na rysik. Magnetyczny zatrzask chroni etui przed przypadkowym otwarciem.

Logitech Mx Master 2S Wireless Mouse - 339,15 zł.

Logitech Mx Master 2S Wireless Mouse

Mysz pozwala na sterowanie bezproblemowo nawet trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy, a po zainstalowaniu aplikacji oferuje funkcję kopiuj i wklej pomiędzy nimi. Mysz działa na dowolnej powierzchni, nawet na szkle, a jej czujnik pracuje w rozdzielczości do 4000 dpi. Trzy minuty ładowania myszy zapewnią dzień pracy, pełne ładowanie 70 dni. Atutem myszki jest też jej dostosowujące się do szybkości kółko przewijania, które przełącza się automatycznie między trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem. Jej świetny, ergonomiczny kształt zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji.

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse - 359,55 zł.

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse

Mysz bezprzewodowa G Pro wykorzystuje technikę łączności bezprzewodowej Lightspeed zapewniającą opóźnienia poniżej 1 ms. Wyposażona jest w najnowszą wersję czujnika Hero o szybkości reakcji ponad 400 IPS i rozdzielczości 25 600 DPI. Obudowa o grubości 1 mm zapewnia, za sprawą wysokiej klasy materiałów, wytrzymałość i podparcie konstrukcji przy masie raptem 80 g. Ergonomiczny kształt dostosowany do obsługi obiema rękami i zdejmowane przyciski boczne z obu stron uzupełniają litanię pochwał.

Produkt Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse kupisz na Amazonie za 359,55 zł.

Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse - 89,28 zł.

Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse
REKLAMA

Klasyczna sześcioprzyciskowa konstrukcja Logitecha jest dobrze sprawdzona - jest bardzo wygodna i ergonomiczna. Oprogramowanie Logitech G Hub pozwala na przypisywanie poleceń w grze, elementów sterujących lub przypisywania kombinacji klawiszy do przycisków. Czujnik tej myszy pracuje w rozdzielczości 200-8000 DPI. Z kolei za sprawą funkcji Lightsync mysz może świecić lub pulsować dowolnym kolorem. Przyciski główne są mechaniczne i naciągane za pomocą wytrzymałych sprężyn metalowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA