REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Revolut na Black Friday. Roczny plan Metal za połowę ceny i zniesione opłaty za odroczone płatności

Roczny plan Metal 50 proc. taniej jest dostępny dla nowych klientów, którzy skorzystają z promocji do 28 listopada. Oprócz tego Revolut zniósł opłaty za usługę odroczenia płatności Pay Later.

22.11.2022
14:58
revolut-jak-korzystac
REKLAMA

Skorzystaj z promocji: Wejdź na stronę Revolut i załóż konto. A potem aktywuj pakiet Metal z rabatem 50%.

- Po raz pierwszy na Black Friday umożliwiamy klientom inwestycję w nasz najbardziej wszechstronny plan z tak wysoką zniżką i korzystanie z jego benefitów przez 12 miesięcy. W czasie, gdy klienci stawiają na rozważne zakupy, liczymy, że taka oferta znajdzie ich uznanie - powiedział Antoine Le Nel, VP Growth w Revolut.

REKLAMA

Plan Metal w Revolut to przede wszystkim cashback za każdą wydaną kwotę

Do tego dochodzi nielimitowana, bezprowizyjna wymiana walut od poniedziałku do piątku, podwyższony cashback za rezerwacje hoteli przez funkcję Revolut Stays, medyczne ubezpieczenie w podróży oraz zniżki na wejście do saloników lotniskowych. W planie Metal otrzymasz też 40 proc. rabatu na każdy międzynarodowy przelew, bez limitu.

Oprócz tego korzystający z planu Metal mogą liczyć na obniżoną prowizję za korzystanie z produktów inwestycyjnych i wyższe limity (do 3000 zł) bezprowizyjnych wypłat z bankomatów na całym świecie. Z kolei karty debetowe Metal wykonane z hartowanej stali w kolorze czarnym, złotym, lawendowym, srebrnym i kosmicznej szarości.

Normalnie usługa kosztuje 500 zł na rok

Z okazji Black Friday można ją wykupić za 250 zł. Oferta jest dostępna dla nowych klientów między 15 a 28 listopada b.r., Dotychczasowi klienci mogli skorzystać z promocji między 18 a 20 listopada b.r.

Skorzystaj z promocji: Wejdź na stronę Revolut i załóż konto. Założenie konta Revolut jest niezwykle proste, wystarcz na stronie Revoluta wpisać w odpowiednie miejsce swój numer telefonu. Revolut wyśle nam SMS-a, a potem poprowadzi użytkownika przez wszystkie kroki rejestracji.

Sprawdź inne promocje: Black Week przed Black Friday - najlepsze promocje, okazje, kody rabatowe. Lista aktualizowana na bieżąco

REKLAMA

Revolut znosi opłaty za usługę odroczenia płatności Pay Later.

Od poniedziałku, 21 listopada, do 25 grudnia klienci korzystający z usługi Pay Later zaoszczędzą na opłatach. Oznacza to, że dla obecnych klientów korzystających z PayLater co trzeci zakup rozłożony raty na kwotę większą niż 50 zł nie będzie obciążany prowizją. Z kolei nowi klienci, którzy aktywują usługę w powyższym terminie, nie zapłacą prowizji za żaden zakup przez 45 dni od uaktywnienia PayLater.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA