REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Świetne promocje na zegarki Polar. W Black Friday niektóre kupisz o połowę taniej

1100 zł zamiast 1800 zł, 440 zł zamiast 700 zł - to tylko niektóre promocje na zegarki marki Polar, które wystartowały na Amazonie.

18.11.2022
12:15
Świetne promocje na zegarki Polar. W Black Friday niektóre kupisz o połowę taniej
REKLAMA

Oczywiście nasze oszczędności będą teoretycznie odrobinę mniejsze, bo te wyższe ceny są cenami sugerowanymi ze strony producenta. Nie zmienia to jednak faktu, że zegarki marki Polar obecnie sprzedawane są w promocji Black Week na Amazonie w cenach, które trudno pobić. Jeśli więc ktoś szukał taniego (albo niekoniecznie taniego) zegarka sportowego, to to może być idealna okazja dla niego.

REKLAMA

Polar Unite - 439 zł

 class="wp-image-2961744"

Standardowa cena to ponad 500 zł, więc około 100 zł zostaje w kieszeni - sporo, biorąc pod uwagę niezbyt wysoką cenę startową zegarka. Rekomendowana cena producenta to z kolei 700 zł, więc oszczędność w stosunku do możliwości urządzenia jest naprawdę spora.

Na co możemy liczyć w przypadku zegarka Polar Unite? Między innymi na całodobowy pomiar aktywności, włącznie z liczbą kroków, tętna, kalorii i snu, a także m.in. codzienne sugestie treningowe, zapewniane przez FitSpark i wyświetlane bezpośrednio na zegarku.

Wady? "Tylko" 4 dni na jednym ładowaniu, a także brak wbudowanego GPS - trzeba będzie biegać z telefonem.

Zegarek Polar Unite kupisz w promocji na Amazonie za 439 zł.

Polar Grit X - 1099 zł

 class="wp-image-2961747"

1099 zł zamiast standardowej ceny 1299 zł i... 1849 zł sugerowanych przez producenta. W polskich sklepach Grit X kosztuje przeważnie około 1300-1350 zł, więc faktycznie mamy do czynienia z okazją.

W przeciwieństwie do Unite, modelowi Grit X nie brakuje właściwie niczego i liczba kompromisów jest ograniczona niemal do zera. Trenować bez przerwy możemy przez 40 godzin (168 godzin w trybie zegarka), moduł GPS jest wbudowany i możemy nawet skorzystać z uproszczonego systemu nawigacji, a do kompletu mamy jeszcze m.in. system Hill Splitter (przydatny m.in. podczas biegania po górach) i całe bogactwo rozwiązań pomagającym nam nie tylko w treningu, ale i w regeneracji.

A to drugie może być często ważniejsze od tego, że na poprzednim biegu wypluliśmy płuca.

Zegarek Polar Grit X kupisz w promocji na Amazonie za 1099 zł.

Polar Ignite 2 - 679 zł

 class="wp-image-2961765"

Standardowa cena na Amazonie - prawie 800 zł. Według producenta - ponad 1000 zł.

Cenowo pomiędzy Grit X a Unite. Nie ma może aż tak outdoorowego wyglądu, ale prawdopodobnie taki był zamysł - zamiast tego wygląda... po prostu ładnie. Do tego jest odporny na wodę, ma wbudowany GPS, podpowie treningi z wykorzystaniem FitSpark i oczywiście będzie monitorował naszą aktywność przez całą dobę, wliczając w to sen.

Zegarek Polar Ignite 2 kupisz w promocji na Amazonie za 679 zł.

Polar H9

REKLAMA
 class="wp-image-2961789"

Standardowa cena to około 220-240 zł, cena producenta - 280 zł, więc kilkadziesiąt złotych zostaje w kieszeni.

Przy takiej cenie trudno nie polecić zakupu H9. Pomiary są precyzyjne, pasek nie sprawia większych problemów, a do tego powinien wytrzymać naprawdę długo i to przy intensywnym użytkowaniu - i nie chodzi tutaj nawet o czas pracy na jednej baterii. Do kompletu mamy jeszcze oczywiście obsługę ANT+ i Bluetooth, więc nie powinniśmy mieć problemów z podłączeniem go do jakiegokolwiek urządzenia obsługującego te standardy łączności.

Czujnik tętna Polar H9 kupisz w promocji na Amazonie za 199 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA