REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Czytniki Kindle na Black Friday. Tak tanio dawno nie było

Kindle to jedne z najlepszych czytników e-booków na rynku, jeśli nie najlepsze. Z okazji Black Friday tymczasowo dostępne są w nowej, niższej cenie. Dawno nie było lepszej okazji na zakup Kindle’a bądź na wymianę starego modelu na nowszy lub lepszy.

21.11.2022
19:50
Prezent na święta
REKLAMA

Kindle jest już tak mocną marką, że niemal stanowi osobną kategorię produktową. Czytniki Kindle podbiły świat nie tylko za sprawą integracji z księgarnią Amazonu, ale też przede wszystkim tym, że są zarówno względnie niedrogie, jak i bardzo dobre. Teraz, z okazji Black Week, dostępne są w jeszcze niższych cenach. Zobaczcie sami.

REKLAMA

Czytaj też:

Amazon Kindle Paperwhite - od 531 zł.

amazon-day-polska-promocja-kindle-paperwhite
Kindle Paperwhite na Black Week

Do oferty Amazon Black Week trafił prawdopodobnie najlepszy czytnik Amazonu w relacji funkcji do ceny. Można więc nieco narzekać, że wybór nie jest większy - ale też z drugiej strony prawdopodobnie i tak większość chętnych poluje prawdopodobnie na Paperwhite’a. I słusznie.

Czytnik wyposażony jest w 6,8-calowy wyświetlacz z gęstością pikseli 300 PPI i regulowaną temperaturą barwową podświetlenia. Paperwhite ma też na pokładzie szybki procesor, ale też bardzo energooszczędny. Czytnik ma oferować do 10 tygodni pracy bez potrzeby podłączania do ładowarki USB-C. Spełnia też normę wodoszczelności IPX8. Najdroższa wersja Signature Edition oferuje dodatkowo bezprzewodowe ładowanie i automatyczną regulację podświetlenia.

Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 8 GB kupisz na Amazonie za 531 zł.
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 16 GB kupisz na Amazonie za 631 zł.
Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 32 GB Signature Edition kupisz na Amazonie za 711 zł.

Dostępne są też inne czytniki, choć niestety już bez upustu związanego z Black Week. Są jednak dwa modele, na które warto zwrócić uwagę.

Amazon Kindle - 510 zł.

Nowy Kindle 11 (2022)
Kindle na Black Week

Zwykły Kindle w porównaniu do wersji Paperwhite różni się przede wszystkim rozmiarem, mając przekątną wyświetlacza 6 cali zamiast niemal 7. Ma też podświetlenie słabszej jakości: raptem 4 diody zamiast 17, nie jest też odporny na zalania wodą. Nadal dziedziczy wysoką ostrość obrazu, absurdalnie długi czas pracy na akumulatorze i szybki i bardzo energooszczędny procesor.

Produkt Amazon Kindle kupisz na Amazonie za 510 zł.

Amazon Kindle Oasis - od 1000 zł.

REKLAMA
kindle oasis amazon pl czytnik e-bookow premium polska gdzie kupic
Kindle Oasis na Black Week

Oasis to z kolei najdroższy i najbardziej wypasiony Kindle w ofercie Amazonu. W porównaniu do Paperwhite’a oferuje jeszcze większy, bo aż 7-calowy wyświetlacz. Ma też jeszcze wyższą precyzję podświetlenia (25 LED-ów zamiast 17). Zapewnia też automatyczne obracanie ekranu w zależności od sposobu, w jaki użytkownik trzyma czytnik, a także fizyczne przyciski do przewracania stron.

Czytnik Amazon Kindle Oasis 8 GB kupisz na Amazonie za 1000 zł
Czytnik Amazon Kindle Oasis 32 GB kupisz na Amazonie za 1200 zł

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA