REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Black Week wystartował na Allegro. Oto najlepsze promocje

21 listopada, zaczął się Black Week. Z tej okazji Allegro przygotowało tysiące promocji w niemal wszystkich swoich kategoriach. Przez tydzień będzie można w okazyjnych cenach kupić elektronikę, przedmioty codziennego użytku do domu, a także sprzętu z kategorii dom i uroda.

21.11.2022
7:55
Allegro Black Week
REKLAMA

Rozpoczął się Black Week na Allegro. Ten coroczny festiwal zakupowy będzie trwał od dzisiaj (21 listopada) aż do tak zwanego Cyber Monday (czyli 28 listopada). Z tej okazji platforma sprzedażowa przygotowała tysiące ofert każdego dnia.

REKLAMA

Tak naprawdę okazja jest podwójna, bo właśnie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełnić swoje domowe centrum rozrywki o soundbar czy nowy telewizor, bo te urządzenia również będą dostępne w okazyjnych cenach na Allegro.

Allegro i Black Week  – co można kupić taniej?

Oferta Allegro na Black week rusza właśnie dzisiaj. Codziennie w ofercie sklepu będzie można znaleźć nowe, przecenione produkty. Dzisiaj warto zwrócić uwagę na 65 calowy telewizor Samsung, oznaczony numerem QE65Q70BATXXH. Tylko dzisiaj dostępny jest on w cenie 3699 złotych. Wcześniej kosztował równo tysiąc złotych więcej.

Kup telewizor Samsung QE65Q70BATXXH taniej.

Jeśli już jesteśmy przy elektronice, to warto przyjrzeć się konsoli Xbox Series S z dyskiem o pojemności 512 GB i dodatkowym kontrolerem. Ta dostępna będzie za 1299 złotych. Jej wcześniejsza cena wynosiła 1538 zł.

Kup taniej konsolę Xbox Series S 512 GB. 

Końcówka listopada, to dobra okazja, żeby pomyśleć o prezentach świątecznych i mikołajkowych. Dobrym pomysłem może być gra wideo. Wśród przecenionych ofert na Allegro wyróżnia się FIFA 23 na konsole Playstation 4. Jej cena wcześniej wynosiła 239 zł, teraz kosztuje zaledwie 159.

Kup taniej grę FIFA 23 na Playstation 4

Przecenione zostały również telefony. W ramach Black Week na Allegro możecie kupić iPhone’a 13 128 GB przecenionego o prawie 700 zł. Obecna cena to 4069 zł. Wcześniej kosztował 4749 zł.

Kup taniej iPhone’a 13.

Kawosze powinni zwrócić uwagę na ekspres automatyczny Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Magnifica S 21.117.B. Urządzenie zostało przecenione z 1499 zł na 1179 zł.

Kup taniej ekspres automatyczny De'Longhi Magnifica S 21.117.B.

Black Week na Allegro – jak kupować taniej.

REKLAMA

Z okazji Black Week Allegro przygotowało również specjalne oferty skierowane do osób korzystających z ich aplikacji mobilnej. Codziennie będą pojawiały się promocje oznaczone „App Only” dostępne jedynie z poziomu aplikacji.

Przed większymi zakupami warto pamiętać o Allegro Smart. W ramach tej usługi otrzymujesz nielimitowane darmowe dostawy do paczkomatów, punktów odbioru, a nawet za pośrednictwem kuriera, który dostarczy ci je pod drzwi. Jeśli jeszcze nie korzystałeś ze Smarta, Allegro ma dla ciebie program testowy, który pozwoli ci na 5 bezpłatnych dostaw.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA