REKLAMA

Ogromny pakiet gigabajtów do zdobycia. Sprawdź, jak go zgarnąć

Plus uruchomił nową promocję, jakiej jeszcze nie było. W ofercie na kartę daje aż 6400 GB. Oto jak można zdobyć ten bonus.

10.06.2024 13.54
Ogromny pakiet gigabajtów do zdobycia. Sprawdź, jak go zgarnąć
REKLAMA

Cała akcja jest dostępna nie tylko dla nowych klientów Plusa na kartę – nie trzeba więc natychmiast kupować nowego startera ani przenosić numeru. Z promocji mogą skorzystać też obecni użytkownicy Plusa w ofercie na kartę. Gdyby tego było mało, dla nowych klientów operator też coś przygotował. Można odebrać 2 miesiące w cenie 1 na początek.

REKLAMA

Masa gigabajtów w ofercie na kartę. Możesz zdobyć nawet 6400 GB

Nowa oferta Plusa wynika z rosnącej popularności ofert na kartę. Wszyscy czołowi operatorzy działający w naszym kraju prowadzą podobne promocje, gdzie oprócz bazowych danych z pakietów użytkownik może liczyć na bonusowe dane każdego miesiąca przez rok. Najczęściej jest to 400 GB – łącznie 4800 GB w ciągu 12 mies. Plus jednak poszedł o krok dalej, oferując aż 1600 GB więcej.

Operator w pierwszym miesiącu gwarantuje bowiem 900 GB, a w następnych 11 miesiącach po 500 GB co 30 dni. Innymi słowy, łącznie można zdobyć 6400 GB. Co ciekawe, bonusowe gigabajty nie przepadają. Czyli jeśli jednego miesiąca nie wykorzystasz 900 GB, w kolejnym miesiącu będziesz miał już 1400 GB i tak dalej. W ten sposób można sobie skumulować niezłą liczbę danych i wykorzystać je np. podczas wakacyjnego wyjazdu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z danych każdego miesiąca – 500 GB to naprawdę duża wartość, która dla typowego użytkownika jest nadto wystarczająca.

No dobra, ale co trzeba zrobić, aby móc zdobyć bonusowe GB? To bardzo proste – trzeba doładować konto kwotą minimum 35 zł i zdecydować się co najmniej na pakiet za 35 zł (gwarantujący podstawową paczkę 40 GB). Ewentualnie można wybrać też bardziej "dopakowany" pakiet za 40 zł gwarantujący 50 GB – jest też najtańszy pakiet 30 GB za 30 zł, natomiast w nim otrzymamy co najwyżej dodatkowe 1500 GB. Zdecydowanie lepiej dopłacić 5 zł i mieć niemalże 5000 GB więcej przez rok.

Plus
Oferta Plusa na kartę
Plus

Jeśli już macie określony pakiet (lub wcześniej mieliście), musicie wpisać specjalny kod uruchamiający promocję dodatkowych 6400 GB, który brzmi *136*11*6400# i zatwierdzić ikonką słuchawki w aplikacji do połączeń. Plus przyzna użytkownikowi 900 GB na start, natomiast jeśli pakiet będzie odnawiany co 30 dni, operator będzie dodawał 500 GB każdego miesiąca do puli na koncie.

Dla nowych jest też promocja 2 miesiące w cenie 1

Oczywiście z promocji mogą skorzystać także nowi użytkownicy. Co ciekawe, dla nowych Plus przygotował dodatkową promocję 2 miesięcy w cenie 1. Jak ona działa? Po rejestracji startera trzeba będzie doładować konto kwotą co najmniej 17,50 zł. Następnie zamiast aktywacji pakietu na stronie lub za pomocą kodów, trzeba będzie wysyłać SMS-a pod numer 80221 o treści ZGODA35 lub ZGODA40.

Wtedy otrzyma się -50 proc. na aktywację oraz pierwsze odnowienie pakietu, więc tym sposobem za 35 zł lub 40 zł będzie można otrzymać aż dwa miesiące aktywnego pakietu. Automatycznie włączy się też promocja 6400 GB przez rok. Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej na temat operatorów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA