REKLAMA

Orange rozdaje masę gigabajtów za darmo. Wystarczy jeden SMS

Orange uruchomił świetną promocję, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić na pakietach. Wystarczy wysłać jednego SMS-a.

06.06.2024 17.34
Orange rozdaje masę gigabajtów za darmo. Wystarczy jeden SMS
REKLAMA

Oferta przygotowana jest z myślą o użytkowników taryf na kartę, więc tym razem niestety posiadacze abonamentu będą musieli obejść się smakiem. Promocja będzie dostępna wyłącznie przez kilka następnych dni, więc trzeba się pospieszyć. Poniżej znajdziecie instrukcje, co trzeba zrobić oraz co można zgarnąć.

REKLAMA

Orange dodaje gigabajty w ofercie na kartę, gdyby danych było za mało

Od razu trzeba zaznaczyć, że jest to akcja promocyjna przeznaczona dla tych, którzy korzystając z oferty na kartę, wcześniej nie wyrazili zgód marketingowych. W pewnym sensie ofertę przygotowano dla nowych użytkowników, ale też nie do końca. Jeśli skorzystaliście już z bonusu, to niestety nie odbierzecie większej liczby GB. Co ciekawe, pewien użytkownik na Pepperze uzyskał dodatkowy bonus, mimo że wcześniej wyrażał zgody. Więc w sumie i tak warto spróbować.

Standardowo za wyrażanie zgód marketingowych Orange daje swoim klientom 200 GB (nieustannie od 2020 r.), natomiast od 5 do 10 czerwca została uruchomiona promocja "dodatkowy bonus 300 GB za zgodę". Tym sposobem, łącznie można odebrać 500 GB.

No dobra, ale co trzeba zrobić, aby to odebrać? To bardzo proste – wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 80290. To tak naprawdę tyle – jeśli wcześniej nie skorzystaliśmy z bonusowych GB za zgody, to otrzymamy aż 500 darmowych GB do wykorzystania na 31 dni. Trzeba to zrobić do końca trwania promocji, czyli do 10 czerwca. Bonus ma zostać przyznany w ciągu 24 godzin od aktywacji, a jedynym głównym warunkiem odebrania jest posiadanie ważnego konta podczas wysyłania SMS-a.  

Orange
Orange na kartę
Orange

Bonusowe gigabajty standardowo będą wykorzystywane priorytetowo, czyli jeśli mamy np. dane z pakietów na kartę, będą one zużywane dopiero po wykorzystaniu 500 GB bonusu ze zgód marketingowych. Co ważne, z regulaminu wynika, że uczestnicy promocji mają możliwość odwołania wyrażonych zgód marketingowych w każdej chwili (m.in. na koncie na stronie internetowej lub w aplikacji Mój Orange). Wycofanie zgód jest darmowe.

REKLAMA

Więcej podobnych tekstów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA