REKLAMA

Ta konsola była hitem w polskich domach. Teraz powraca jako klocki

Konsola Xbox 360 to istna legenda, która mocno zakorzeniła gry wideo w polskich domach. Kultowy sprzęt właśnie powrócił w postaci klocków – można je kupić w polskich sklepach.

19.03.2024 14.09
Ta konsola była hitem w polskich domach. Teraz powraca jako klocki
REKLAMA

Zestaw klocków ma na celu odwzorowanie legendarnej konsoli Microsoftu. Otrzymujemy w nim ponad 1000 elementów do złożenia wraz z samą konsolą, kontrolerem oraz repliką gry Halo 3. Całość prezentuje się naprawdę świetnie, chociaż cena takiej przyjemności nie jest najniższa. W identycznej kwocie można kupić działającą "używkę", choć wcale nie o to w tym chodzi. To niezła opcja dla tych, którzy chcą wyposażyć swój pokój gracza w nietuzinkowy gadżet.

REKLAMA

Klocki Mega Xbox 360 wleciały do Polski

Klocki Mega Probuilder Showcase Microsoft Xbox 360 pozwalają zbudować replikę kultowej konsoli. To zestaw dedykowany dla dorosłych kolekcjonerów (młodsi raczej nie będą pamiętać czasów świetności Xboxa 360). Zawiera 1342 elementy do złożenia z autentycznymi detalami. Replika jest trochę bardziej kompaktowa niż oryginalna konsola – ma wymiary 17,8 x 25,4 x 22,9 cm (skala 3:4), a obok konsoli producent stworzył także kontroler do złożenia wraz z repliką gry Halo 3, w której wielu graczy Xboxa 360 spędziło dziesiątki jak nie setki godzin.

Klockowa konsola Xbox 360 nie została pozbawiona detali w postaci podświetlanych guzików – przycisku zasilania na konsoli, przycisku głównego na padzie czy logo Xbox w środku konsoli (podświetlenie zasilane baterią guzikową). Oczywiście projektanci klocków chcieli zapewnić jak najlepsze odwzorowanie i replika urządzenia nie tylko z zewnątrz wygląda jak oryginał. W środku również zastosowano elementy przypominające płytą główną konsoli wraz z systemem chłodzenia - nie zabrakło nawet wentylatorów.

W zestawie mamy replikę gry Halo 3, która obejmuje nie tylko pudełko, ale też płytę. Klockowa wersja Xboxa 360 oferuje możliwość włożenia płyty z grą w trochę w inny sposób niż w klasycznym Xboxie 360 - jest opcja rozmontowania panelu bocznego i w środku znajdziemy miejsce na płytę. Umieszczenie płyty z grą ma aktywować klockową płytę główną.

Klocki Mega Xbox 360 nie są tanie. Ile przyjdzie nam zapłacić?

Zestaw Mega Probuilder Showcase Microsoft Xbox 360 jest dostępny m.in. w sieciach sklepów Media Expert w cenie 600 zł. Kwota nie jest niska i czepialscy mogą powiedzieć, że za tę kwotę kupimy prawdziwego Xboxa 360. To prawda, natomiast zestaw został stworzony przede wszystkim dla kolekcjonerów, którzy spędzili długie godziny z legendarnym Xboxem 360. Klockowy zestaw konsoli i pada powinien dobrze prezentować się w pokoju gracza czy chociażby w salonie.

Klockowy Xbox 360
MediaExpert
Zestaw Mega Xbox 360
REKLAMA

Więcej informacji o grach i konsolach znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA