REKLAMA

Chcesz sprawdzić granie w chmurze, ale szkoda ci kasy? Jest rozwiązanie

NVIDIA udostępniła kapitalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprawdzić gaming w chmurze, ale szkoda im kasy. Nie trzeba płacić pełnej sumy, żeby przetestować, jak działa usługa.

07.03.2024 19.44
GeForce Now nowe ceny
REKLAMA

GeForce Now od teraz oferuje tzw. przepustki jednodniowe. Producent zapowiedział to już w styczniu w ramach tegorocznych targów CES, na których ogłoszono, że serwery GeForce Now powstaną w Polsce. Użytkownicy, którzy chcą sprawdzić usługę NVIDII nie będą ograniczeni do darmowego planu.

REKLAMA

Możesz przetestować GeForce Now za ułamek ceny. Przez jeden dzień

Abonamenty GeForce Now nie należą do najtańszych. Na przykład, pakiet priority, który gwarantuje opcje gry w rozdzielczości do 1080p, kosztuje tyle samo co większość subskrypcji gamingowych – 54 zł. Natomiast pakiet Ultimate, zapewniający najwyższą wydajnością i jakość, to koszt 109 zł każdego miesiąca przy płatnościach miesięcznych (jest też opcja płatności z góry za 6 miesięcy).

Aby uzyskać najlepsze doznania z gry w chmurze, trzeba wybrać właśnie ten najdroższy pakiet, ale jego cena nie zachęca. Szczególnie gdy jeszcze nie wiemy, czego oczekiwać od tej usługi, nie mając wcześniejszego doświadczenia z tego typu rozwiązaniem. Może się zdarzyć, że zapłacimy z góry 109 zł, ale usługa nie spełni naszych oczekiwań.

Wtedy zagramy raz czy dwa i zapomnimy o usłudze, ale pieniądze przepadną. Aby uniknąć takich sytuacji, NVIDIA opracowała jednodniowe przepustki. Jak nazwa sugeruje, pakiety dają dostęp do usługi przez 24 godziny. Przepustki są dostępne dla dwóch planów – priority za 21 zł i 43 zł Ultimate. W obu przypadkach płacimy dużo poniżej połowy domyślnej ceny, a otrzymujemy dostęp do pełni możliwości usługi GeForce Now.

W tym czasie podpinamy konta z bibliotekami gier (m.in. Steam, Ubisoft Connect) i możemy przez 24 godziny testować jak na naszym sprzęcie działa usługa. Jeśli nie będziemy zadowoleni – nic straconego, bo nie wydaliśmy pełnej kwoty na miesięczny dostęp, natomiast jeśli GeForce Now spełni nasze oczekiwania, to można zakupić miesięczny pakiet i kontynuować grę. Założenie opcji jest naprawdę świetne, chociaż w moim odczuciu NVIDIA przesadziła z ceną.

Gdyby cena była chociaż trochę niższa – nawet kilka zł, to usługa byłaby znacznie bardziej atrakcyjna. Niższe kwoty bardziej zachęcają do korzystania.

REKLAMA

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA