REKLAMA

Data premiery GTA 6. To ogłoszenie ujawniło plany Rockstar

Nadchodzi GTA 6. Premiera tego wyjątkowego tytułu została tajemniczo zaplanowana. Fani spekulują, ale to ogłoszenie, do którego dotarliśmy, może rzucić światło na potencjalną datę premiery.

07.03.2024 16.47
GTA VI - ciekawostki z pierwszego zwiastuna
REKLAMA

Pierwszy zwiastun najnowszej części Grand Theft Auto podbił internet. Od premiery w grudniu ubiegłego roku wygenerował na platformie YouTube prawie 180 milionów wyświetleń, bijąc tym samym rekordy popularności. Nic dziwnego - fani oczekujący na następną część GTA od ponad 10 lat, nie mogą się doczekać szóstki. Zakończenie wspomnianego zwiastuna wskazuje, że planowany rok premiery to 2025. Teraz ogłoszenie o pracy w Rockstar Games może nam ujawnić, kiedy gracze będą mogli zasiąść do gry w Vice City.

REKLAMA

GTA 6 zadebiutuje w marcu 2025 r.?

Możliwe, że jedno ogłoszenie o pracy ujawniło plany Rockstar Games, twórcy serii Grand Theft Auto. Dotyczy to stanowiska Testera Lokalizacji, specjalizującego się w języku rosyjskim, na dokładnie 12-miesięczną umowę. Zadania obejmują udzielanie konsultacji o przekładzie zawartości, korektę przetłumaczonego tekstu i zapewnienia odpowiedniej jakości lokalizacji.

Kluczowym punktem, który wzbudził spekulacje wśród graczy, jest dwukrotna wzmianka o zapewnieniu wysokiej jakości "końcowego produktu". Użytkownik Reddita o pseudonimie TwistLT zinterpretował to jako potencjalną wskazówkę dotyczącą daty premiery GTA 6. Według niego 12-miesięczny okres umowy i uwzględnienie w niej finalizacji jakości produktu może oznaczać, że GTA 6 powinno zadebiutować w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Tłumaczenie i finalne poprawki są bowiem jednymi z ostatnich etapów produkcji gier.

Biorąc pod uwagę, że wszyscy pracownicy Rockstar Games mają powrócić do biur podczas prac nad GTA VI, a nowe stanowisko na 12 miesięcy również wymaga obecności w biurze, wszystko to układa się w spójną całość.

Premiera w kwietniu, a może nawet w marcu 2025 r., zaczyna wydawać się coraz bardziej prawdopodobna. Pierwotnie GTA 6 miało trafić do graczy w marcu 2013 r. Czy teraz GTA VI zostanie wydane bez opóźnień? Oby.

Przeczytaj więcej o growych nowościach na Spider's Web:

REKLAMA
IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
Sony PlayStation 5 Slim
Media Expert
Microsoft Xbox Series S
Media Expert
Microsoft Xbox Series X
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA