REKLAMA

SkyShowtime z nowym tańszym pakietem w Polsce. Zaoszczędzisz, ale jest haczyk

SkyShowtime oficjalnie potwierdziło, że niebawem zostanie udostępniony nowy pakiet subskrypcji. Będzie dostępny w Polsce i ma być tańszy, ale pojawią się w nim reklamy.

16.02.2024 13.09
SkyShowtime z nowym tańszym pakietem w Polsce. Zaoszczędzisz, ale jest haczyk
REKLAMA

SkyShowtime w Polsce jest stosunkowo od niedawna, bo ok. roku, ale wydaje się, że radzi sobie u nas naprawdę dobrze. Mimo że podstawowy, dotychczasowy plan nie jest drogi, to platforma postanowiła sprawić, że jeszcze więcej klientów będzie mogło pozwolić sobie na dostęp.

REKLAMA

SkyShowtime z nową subskrypcją. Będzie tańsza, ale za to z reklamami

Nowy pakiet SkyShowtime ma nazywać się Standard i będzie dostępny dla klientów z wielu krajów Europy: Albanii, Andory, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Kosowa, Macedonii Północnej, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i Węgier.

Największą różnicą subskrypcji między dotychczasowym planem jest fakt, że pojawią się w nim reklamy. Poza tym rozwiązanie ma oferować pełną bibliotekę i możliwości znane z dotychczasowego planu.

SkyShowtime Standard ma kosztować 19,99 zł/mies., więc będzie 5 złotych tańszy niż obecny wariant. Serwis streamingowy zmieni nazwę dotychczasowego pakietu kosztującego 24,99 zł na Standard Plus, ale oczywiście cena pozostanie niezmienna, zresztą jak to, że użytkownicy nie zobaczą w nim reklam. Dodatkowo będziemy mieć opcję płatności z góry za rok subskrypcji:

  • SkyShowtime Standard z reklamami na rok – 159,99 zł
  • SkyShowtime Standard Plus na rok – 278,99 zł

Nowy plan Standard będzie dostępny za dwa miesiące – jego start jest zaplanowany na 23 kwietnia 2024 roku. Tym sposobem SkyShowtime jest pierwszą dużą platformą VOD, która oferuje swoim klientom dostęp do subskrypcji z reklamami na wszystkich swoich rynkach. W założeniu subskrypcja Standard ma być jeszcze korzystniejsza cenowo, dzięki czemu więcej osób będzie mogło pozwolić sobie na dostęp do biblioteki filmów, jaką oferuje SkyShowtime.

SkyShowtime od zawsze dąży do oferowania świetnej rozrywki w doskonałej cenie. Cały czas dbamy też o to, aby dostarczać klientom na naszych rynkach najlepsze hollywoodzkie, jak i lokalne produkcje. Dzięki naszej nowej subskrypcji z reklamami cała rodzina może cieszyć się rozrywką – już wkrótce w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Subskrypcja Standard z reklamami pozwala oglądać te same hitowe produkcje, co w Standard Plus, ale jest tańsza. Cieszymy się, że możemy oferować klientom na wszystkich rynkach nie tylko coraz bogatszą ofertę, ale także coraz atrakcyjniejsze ceny.

CEO SkyShowtime, Monty Sarhan

Subskrybenci mogą liczyć na masę najróżniejszych produkcji wytwórni Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Showtime, Sky Studios, Peacock. Cena za abonamenty (Standard – 19,99 zł/mies. oraz Standard Plus – 24,99 zł) będzie identyczna na wszystkich platformach: iOS, Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung, czy w przeglądarce internetowej.

REKLAMA

Więcej o serwisach streamingowych i VOD przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA