REKLAMA

Huawei startuje z weekendową promocją. Można zaoszczędzić trochę kasy

Huawei uruchomił szybką weekendową promocję w swoim sklepie internetowym. Przecenione zostały nie tylko zegarki, ale także słuchawki. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

23.02.2024 17.11
Huawei startuje z weekendową promocją. Można zaoszczędzić trochę kasy
REKLAMA

W ciągu ostatnich kilku tygodni Huawei miał kilka wyprzedaży. Na początku tygodnia informowaliśmy o promocji z okazji 5. urodzin sklepu internetowego, a jeszcze wcześniej, bo na początku miesiąca, były dostępne promocje walentynkowe. Teraz przychodzi czas na znacznie krótszą promkę, która będzie obowiązywać przez następne dni.

REKLAMA

Huawei z weekendową promocją. Jest jedna perełka

Promocja weekendowa raczej należy do tych mniejszych, wszak przeceniono dosłownie tylko kilka produktów. Przykładowo taki Huawei Watch D jest dostępny o 100 zł taniej, w cenie 1499 zł, Huawei Watch FIT Special Edition o 50 zł taniej - za 299 zł, natomiast zdarzają się też mocniejsze oferty.

Zdecydowanie najciekawszym i najlepiej przecenionym sprzętem z listy jest Huawei Watch Buds, czyli zegarek, który ma w sobie też słuchawki. Urządzenie standardowo kosztuje 2299 zł, natomiast w promocji jest to 1799 zł, czyli 500 zł mniej. Sprzęt mimo swojej naprawdę niecodziennej formy ma wiele sensu. Jest to na pewno wyróżniający się na tle konkurencji produkt, bo przecież standardowy inteligentny zegarek co najwyżej daje możliwość połączenia się ze słuchawkami i odtwarzania muzyki.

Tutaj wyciągamy słuchawki z zegarka niczym James Bond (no może trochę przesadziłem), ale wciąż mamy do czynienia z ciekawym sprzętem. W zwykłej cenie może nie był aż tak bardzo opłacalny, ale 500 zł taniej sprawa wygląda już trochę inaczej. Dodatkowo Huawei udostępnił kupon rabatowy A50WEEKEND, który obniża kwotę urządzenia o kolejne 50 zł, więc Watch Buds będzie finalnie kosztował nas 1749 zł.

Na stronie sklepu internetowego Huawei dowiadujemy się też, że zegarek Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Elegant jest dostępny za 1799 zł (można obniżyć do 1749 zł kuponem), ale obniżki doczekały się i słuchawki Huawei FreeBuds 5, które z bonem będą nas kosztowały 549 zł. Weekendowa promocja Huawei potrwa do niedzieli 25 lutego (do końca dnia), natomiast kod rabatowy ma pozostać aktywny też do niedzieli, ale do godziny 16:00.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Huawei możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA