REKLAMA

Nowa opaska Samsunga w świetnej ofercie Plusa. Cenę Galaxy S24 Ultra też lepiej sprawdźcie

Do Plusa trafiła nowość Samsunga w postaci opaski Galaxy Fit3. Urządzenie można kupić w świetnej ofercie ratalnej, a do tego dostaniemy zwrot pieniędzy na konto. Samsung Galaxy S24 Ultra natomiast można nabyć w rekordowo niskiej kwocie, chociaż jest pewien haczyk.

23.02.2024 15.22
Nowa opaska Samsunga w świetnej ofercie Plusa. Cenę Galaxy S24 Ultra też lepiej sprawdźcie
REKLAMA

Dosłownie wczoraj do Polski wleciała nowa tania opaska sportowa koreańskiego giganta technologicznego. Urządzenie na start kosztuje niespełna 300 zł, ale producent od razu uruchomił promocję cashback i po wykonaniu kilku kroków można zyskać zwrot dużej części kwoty urządzenia. Po ponad trzech latach od ostatniej opaski sportowej Galaxy wreszcie mamy bezpośredniego następcę, który w tej kwocie wydaje się niezłą opcją.

REKLAMA

Samsung Galaxy Fit3 w Plusie. Tania opaska też może być w ratach

Raty raczej kojarzą się z droższymi sprzętami, natomiast Plus daje dużą elastyczność, jeśli chodzi o możliwość spłat urządzeń - nawet tych tańszych. Tak jest z nową opaską sportową Galaxy Fit3, która kosztuje standardowo 280 zł w ofercie ratalnej: 1 zł na start z 12 ratami po 23,17 zł/mies. Dodatkowo jeżeli kupi się nową propozycję Samsunga do 10 marca (oraz dokona zgłoszenia), to można liczyć na zwrot 80 zł, więc finalnie sprzęt będzie kosztować 200 zł.

To niezła propozycja rozwinięcia naszego telefonu: opaska ma na pokładzie 1,6-calowy ekran AMOLED pracujący w rozdzielczości 256 x 402 pikseli, baterię 208 mAh zapewniającą działanie przez 13 dni, czy szereg opcji sportowych wraz z monitorowaniem snu, stresu, saturacji krwi i pulsu. Korpus urządzenia jest wykonany z aluminium, a i nie brakuje tu standardu wodoszczelności (i pyłoszczelności) IP68. Opaska potrzebuje co najmniej telefonu z systemem Androidem 10, z którym łączy się poprzez Bluetooth.  

Samsung Galaxy S24 Ultra nawet za 3199 zł. Jak?!

Kolejną ciekawą nowością w Plusie jest Samsung Galaxy S24 Ultra w wersji 12/256 GB, którego można kupić nawet w cenie 3199 zł. Oczywiście nie jest to regularna kwota – obecnie w Plusie trwa promocja -800 zł na ten model, dzięki czemu sprzęt nabędziemy w cenie 5799 zł. Jeśli natomiast postanowimy oddać swój dotychczasowy smartfon w ramach programu Plus Odkup, to cena nowego modelu zostanie obniżona o wycenioną wartość starego urządzenia.

Przykładowo za Galaxy S22 Ultra 512 GB Plus proponuje 2100 zł, a do tego można jeszcze zyskać kolejne 500 zł zniżki, czyli łącznie -2600 zł. Tym sposobem jest opcja kupna S24 Ultra za 3199 zł, chociaż będzie trzeba zrezygnować ze starszego telefonu. Dla tych, którzy nie chcą bawić się w samodzielną sprzedaż, wydaje się to niezłą opcją – S22 Ultra na popularnych portalach aukcyjnych kosztuje ok. 2500-3000 zł w zależności od stanu, więc oferta Plusa jest uczciwa i przede wszystkim wygodna.

REKLAMA

Więcej o operatorach sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA