REKLAMA

Dobra promocja od T-Mobile. Można zgarnąć dużo gigabajtów

T-Mobile, który odpowiada za markę Heyah uruchomił świetną promocję. Taką, dzięki której można zgarnąć ogromny pakiet gigabajtów jeśli korzysta się z oferty Heyah na kartę. Dodatkowa paczka gigabajtów będzie towarzyszyć nam przez cały rok.

14.02.2024 06.21
Dobra promocja od T-Mobile. Można zgarnąć dużo gigabajtów
REKLAMA

Nie od dzisiaj wiadomo, że w abonamentowych ofertach ceni się prostotę (dostajemy co miesiąc rachunek i płacimy), natomiast w opcji na kartę użytkownicy najbardziej doceniają wolność, wybór i brak wieloletnich umów. Teraz, aby mieć ogromne paczki internetu wcale nie trzeba kupować najdroższych ofert abonamentowych, a wystarczy stosunkowo tani pakiet na kartę. Operatorzy sami dorzucają setki gigabajtów za darmo.

REKLAMA

To się nazywa promocja. Masz ofertę na kartę i dostajesz 1200 GB za darmo na rok

Klienci Heyah na kartę mają naprawdę dobrą opcję na zgarnięcie masy dodatkowych gigabajtów. Wszyscy użytkownicy, którzy używają dowolnego pakietu (S za 35 zł, M za 40 zł lub L za 55 zł) poza podstawowymi paczkami gigabajtów mogą w łatwy sposób odebrać ogromny pakiet internetu.

Wystarczy wejść do aplikacji mobilnej Moja Heyah (lub ją zainstalować, jeśli wcześniej się nie korzystało) i tam wyszukać jednorazowy pakiet 1200 GB. Tak – wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby odebrać tak dużą paczkę bez dodatkowych kosztów. Gdyby tego było mało nie mamy do czynienia z paczką, która jest ważna przez miesiąc lub dwa, ale przez cały rok (365 dni) od momentu aktywacji.

Pakiet można włączyć już dziś, ale można też poczekać do końca promocji, czyli 30 czerwca 2024 roku. Czasu na odebranie jest naprawdę sporo, a jedynym warunkiem jest włączona i aktywna oferta S, M lub L na kartę, aby mieć możliwość korzystania z dodatkowego pakietu 1200 GB. Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Heyah.

Warto dodać, że klienci Heyah na kartę bez dodatkowych opłat mogą korzystać z sieci 5G w paśmie C, która zapewnia prędkość pobierania nawet 1 Gb/s.

REKLAMA

Więcej o korzystnych dla portfela ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA