REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Walentynkowa promocja w Orange. Tak możesz zrobić prezent sobie i komuś bliskiemu

Orange rozpieszcza swoich dotychczasowych (i nowych) klientów. Z okazji walentynek można zgarnąć dodatkowe gigabajty. Warto będzie zrobić komuś prezent.

13.02.2024
7:33
Walentynkowa promocja w Orange. Tak możesz zrobić prezent sobie i komuś bliskiemu
REKLAMA

Na początku miesiąca pomarańczowy operator uruchomił promocje na sprzęt z okazji nadchodzących walentynek. W ramach obniżek można było kupić zestawy smartfonów i zegarków kilkaset złotych taniej, jednak tym razem przygotowano jeszcze coś lepszego. Dotychczasowi klienci korzystający z Orange Flex nie zapłacą ani złotówki.

REKLAMA

Orange Flex ze świetną promocją. Takiej jeszcze nie było

Orange na swoim blogu poinformował, że startuje z mocną promocją dotyczącą oferty Flex. Oferta startuje dzisiaj (12 lutego) i będzie dostępna do końca tego miesiąca. Wszyscy nowi klienci, którzy postanowią dołączyć do Orange Flex między 12 a 29 lutego (czy to wybierając nowy numer, czy przenosząc swój dotychczasowy) i zarejestrują się, używając kodu rabatowego ILOVEFLEX, mogą liczyć na dodatkowe gigabajty w pierwszych trzech miesiącach.

Jako że w Orange Flex dostępne są cztery pakiety: za 30, 35, 50 i 80 zł to we wszystkich otrzymamy naprawdę ogromne paczki internetu. Wygląda to następująco:

  • w Planie 30 GB za 30 zł – 3 × 30 GB (90 GB),
  • w Planie 45 GB za 35 zł – 3 × 45 GB (135 GB),
  • w Planie 80 GB za 50 zł – 3 × 80 GB (240 GB),
  • w Planie 150 GB za 80 zł – 3 × 150 GB (450 GB).

Kupując najtańszy pakiet za 30 złotych, przez pierwsze trzy miesiące będziemy otrzymywać 90 GB. Natomiast w najwyższym planie za 80 zł/mies. możemy liczyć na… paczki 450 GB. Dodatkowo w Orange Flex wszystkie niewykorzystane gigabajty nie przepadają, tylko trafiają do sejfów. Jeśli nawet nie wykorzystamy tych ogromnych ilości danych, to nic nie stoi na przeszkodzie użycia ich w późniejszym czasie – przykładowo podczas wyjazdu, podczas którego będziemy potrzebowali dostępu do internetu.

Paczki będą odebranie w zakładce Klub Flex w aplikacji mobilnej.

Obecni klienci też mogą zyskać gigabajty. W jaki sposób?

Nie tylko nowi użytkownicy oferty Orange Flex mają dedykowaną promocję. Także ci obecni klienci korzystający z Flex mogą zyskać z okazji nadchodzących walentynek. Trzeba będzie… wysłać gigabajtową walentynkę bliskiej osobie. Założenia są bardzo proste – w dzień walentynek, czyli 14 lutego trzeba będzie wysłać co najmniej paczkę 1 GB (chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać większą) drugiej osobie.

Dzięki czemu następnego dnia na koncie pojawi się dodatkowych 14 GB. Pakiet ma być dostępny przez 7 dni od aktywacji, jednak aby móc odebrać promocyjne gigabajty, trzeba będzie dołączyć do Klubu Flex.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA