REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Możesz przetestować 5G T-Mobile za darmo. Wystarczy, że zrobisz to

T-Mobile zrobiło wielki ukłon w stronę potencjalnych klientów. Jeśli interesuje cię nowe 5G w magentowej sieci, a nie chcesz wiązać się umową, to za darmo możesz przetestować superszybką sieć nawet przez kilka miesięcy.

01.02.2024
19:56
Możesz przetestować 5G T-Mobile za darmo. Wystarczy, że zrobisz to
REKLAMA

W ciągu kilku ostatnich tygodni 5G w paśmie C 3400-3800 MHz znacząco się rozwinęło w naszym kraju. Trójka operatorów z "wielkiej czwórki" - Orange, T-Mobile i Play - odpaliła sieć bezprzewodową gwarantującą prędkość pobierania nawet do 1 Gb/s (Plus ma 5G Ultra o takiej samej prędkości już od tamtego roku, chociaż nie korzysta z pasma C). Zasięg 5G tych trzech operatorów jest jeszcze mocno ograniczony, ale jeśli mamy dostęp do 5G T-Mobile w paśmie C, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić, jak działa 5G.

REKLAMA

Możesz przetestować prawdziwe 5G T-Mobile. Za darmo

T-Mobile poinformował dziś, że 5G Bardziej jest coraz bardziej rozbudowywane. Dopiero co zaczęliśmy luty, a operator uruchomił już ok. 1500 stacji bazowych 5G Bardziej w całej Polsce, a w następnych tygodniach w planach jest uruchomienie kolejnych 500 (łącznie ponad 2000). Im więcej stacji, tym lepszy zasięg. Z rozwiązania mogą korzystać dotychczasowi klienci z ofertami na kartę, MIX i ci z abonamentami.

Gdy jednak nie jesteśmy klientem T-Mobile, a w naszym mieście/miejscowości pojawił się zasięg 5G Bardziej T-Mobile, to nic straconego. Magentowy operator uruchomił opcję testowania 5G bez zobowiązań – do przetestowania będziemy jedynie potrzebowali smartfona obsługującego technologię eSIM. Zdecydowanie większość nowych urządzeń ma taką opcję, ale pod tym linkiem możecie sprawdzić, czy na pewno wasz sprzęt obsługuje eSIM-a.

Jeśli macie taką opcję, to możecie sprawdzić 5G Bardziej za darmo. Wystarczy zamówić eSIM za 0 zł (chociaż będzie trzeba wyrazić zgodę na informacje marketingowe) i dodać kartę eSIM do telefonu przy pomocy kodu QR – z karty będzie można korzystać przez 3 miesiące w ramach bezpłatnego okresu próbnego. Po tym czasie karta eSIM zostanie wyłączona i nie trzeba będzie za nic płacić. Oczywiście nasz dotychczasowy numer nie ulegnie zmianom, będziemy mieli po prostu dodatkowy numer, dzięki któremu otrzymamy dostęp do nielimitowanego internetu 5G.

Po trzech miesiącach testów internetu 5G w T-Mobile będzie można przenieść swój dotychczasowy numer T-Mobile albo po prostu w dalszym ciągu korzystać z usług innego operatora jak wcześniej. Oczywiście prędkości pobierania do 1 Gb/s uzyskamy wyłącznie w miejscach, które mają odpowiednią infrastrukturę – mapa zasięgu 5G Bardziej jest dostępna na stronie operatora.

Natomiast dotychczasowi klienci T-Mobile (abonamentowi, na kartę, Mix, biznesowi) w aplikacji Mój T-Mobile mogą zgarnąć darmowy 30-dniowy pakiet nielimitowanego internetu 5G Bardziej. Paczkę można odebrać do końca kwietnia.

Więcej o 5G operatorów przeczytasz na Spider's Web:

Niebawem zostanie uruchomiony internet domowy 5G do 1 Gb/s

REKLAMA

T-Mobile 7 lutego odpali też ofertę internetu domowego 5G Bardziej, który ma być tak szybki jak światłowód. Rozwiązanie będzie przydatne w miejscach, gdzie nie ma światłowodu. Nowy Internet domowy ma być nielimitowany pod względem GB, ale do jego wykorzystania będzie potrzebna antena zewnętrzna. Jednocześnie T-Mobile przygotował ofertę dla tych, którzy nie mają dostępu do 5G Bardziej, ani światłowodu – jest internet domowy 5G do 300 Mb/s.

Cena takiego pakietu do 135 zł/mies. po rabatach, a obecni klienci T-Mobile z abonamentem mogą liczyć na cenę 115 zł/mies. z rabatami. Prędkość bez limitu to już miesięczny koszt 155 zł (dla obecnych klientów 135 zł/mies. po rabatach).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA