REKLAMA

Oto nowa opaska sportowa Samsung Galaxy Fit 3. 13 dni bez ładowania i zwrot na start

Samsung zaprezentował oficjalnie Galaxy Fit3, kolejną opaskę sportową. Teraz bardziej przypomina ona inteligentny zegarek niż poprzednie wersje. Firma mówi o ogromnym ekranie, baterii wystarczającej na długie dni i nowościach zaczerpniętych z Apple Watcha. Co najlepsze, premiera już na dniach!

22.02.2024 07.04
Oto nowa opaska sportowa Samsung Galaxy Fit 3. 13 dni bez ładowania i zwrot na start
REKLAMA

Samsung czekał ponad 3 lata, aby wydać następną generację opaski sportowej Galaxy Fit. Tym razem, po wielu wyciekach, trzecia generacja staje się rzeczywistością. Galaxy Fit otrzymał solidne ulepszenia, które postawią go na linii z najlepszymi opaskami od Xiaomi i innych producentów. Co się zmieniło i kiedy premiera?

REKLAMA

Oto Samsung Galaxy Fit3. Twoja następna opaska sportowa?

Samsung przedstawił swoją najnowszą opaskę fitness, Galaxy Fit 3. Opaska posiada większy wyświetlacz OLED o przekątnej 1,6 cala. Fit3 ma oferować imponującą żywotność baterii do 13 dni.

Zdjęcia promocyjne Samsung Galaxy Fit3 z Samsung Gulf

Samsung przekonuje, że personalizacja to kluczowa cecha Galaxy Fit3, pozwalająca użytkownikom wybierać spośród szerokiej gamy predefiniowanych tarcz zegarowych i dostosowywać swoją opaskę, dodając własne zdjęcia jako tło. Samsung również chwali się wymienną bransoletą, która "dodaje wszechstronności, pozwalając na dostosowanie Fit3 do różnych preferencji modowych i codziennych aktywności".

Zdjęcia promocyjne Samsung Galaxy Fit3 z Samsung Gulf

Nowa opaska oferuje zaawansowane funkcje monitorowania snu, takie jak wykrywanie chrapania i monitorowanie poziomu tlenu we krwi. Spersonalizowane wsparcie dla snu zapewnia użytkownikom dostosowane wskazówki, aby poprawić jakość snu i ogólny stan zdrowia. Dodatkowo, użytkownicy mogą śledzić ponad 100 rodzajów treningów i monitorować podstawowe wskaźniki zdrowia, takie jak tętno i poziom stresu przez cały dzień.

Zdjęcia promocyjne Samsung Galaxy Fit3 z Samsung Gulf

Firma zdecydowała się na obudowę ze stopu aluminium, która zapewnia nie tylko lekkość i wytrzymałość, ale także odporność na wodę i kurz na poziomie 5ATM i IP68. Dzięki temu Fit3 ma być idealnym kompanem do wszelkich aktywności fizycznych.

Nowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczna detekcja upadku i alarmowanie w nagłych wypadkach, oferują użytkownikom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Zdjęcia promocyjne Samsung Galaxy Fit3 z Samsung Gulf

Integracja z ekosystemem Samsung Galaxy zwiększa użyteczność, pozwalając użytkownikom sterować swoimi urządzeniami bezpośrednio z nadgarstka, dzięki czemu dostępne są funkcje takie jak zdalne sterowanie aparatem i odnajdywanie telefonu.

Samsung Galaxy Fit3, premiera już 23 lutego

Galaxy Fit3 będzie dostępny na wybranych rynkach już od 23 lutego, w trzech opcjach kolorystycznych: szarej, srebrnej i różowego złota. Serwis SamMobile podaje, że opaska będzie dostępna w Azji Środkowej oraz Północnej Ameryce, a także w Europie, w tym w Polsce - bo wygadał się jeden z oficjalnych sklepów.

Oficjalna cena urządzenia nie jest jeszcze znana, ale według przecieków miałaby wynieść 280 zł.

Przeczytaj więcej o najnowszych sprzętach Samsunga:

Promocja na start, 80 złotych zwrotu od Samsunga

Sklep Euro RTV AGD uchylił rąbka tajemnicy i przed polskim startem sprzedaży, opublikował stronę promocyjną opaski Galaxy Fit3. Kupując ją u jednego z wybranych sprzedawców w pierwszych dniach po premierze (od 23 lutego do 10 marca 2024 roku) i wypełniając formularz do 17 marca, możesz otrzymać zwrot 80 złotych na konto w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Promocja zwrot na konto przy zakupie Galaxy Fit3 (źródło: Euro RTV AGD)
REKLAMA

Łącząc to z przeciekiem dotyczącym ceny, w pierwszych dniach powinieneś zapłacić 199,99 złotych za Galaxy Fit3, co wydaje się kuszącą ofertą. Szczególnie, że poprzednik w 2020 roku startował z pułapu 209 złotych.

IDŹ DO SKLEPU
Allegro
Samsung Galaxy S24
Allegro
Samsung Galaxy S24 Ultra
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA