REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung ma dla ciebie propozycję. Kupujesz tablet i dostajesz zegarek warty 2000 zł

Samsung odpalił kolejną świetną promocję, dzięki której można oszczędzić sporo kasy. Jeśli kupisz tablet koreańskiego giganta technologicznego, to ten da ci zegarek o wartości ok. 2000 zł w gratisie. 

12.09.2023
16:22
Samsung ma dla ciebie propozycję. Kupujesz tablet i dostajesz zegarek warty 2000 zł
REKLAMA

Wczoraj dowiedzieliśmy się o akcji, dzięki której przy zakupie sztandarowego smartfona Samsunga możemy dostać słuchawki Galaxy Buds2 Pro o wartości ok. 1000 zł za darmo. Producent się nie zatrzymuje i wprowadza kolejną opcję na zyskanie prezentu - teraz na dobrą sprawę kupując dwa urządzenia z ekosystemu Samsunga, dostaniemy cztery sprzęty, które będą działać ze sobą wyśmienicie.

REKLAMA

Kupujesz tablet Samsunga i dostajesz zegarek Galaxy Watch 5 Pro za darmo

Najnowsza promocja zakłada, że musimy kupić tablet z najnowszej serii Samsung Galaxy Tab S9 do następnego miesiąca. Niezależnie który model - w akcji zawiera się podstawowy Galaxy Tab S9, S9+, ale także najdroższy i najbardziej dopakowany Galaxy Tab S9 Ultra

Jeśli zakupimy sprzęt u jednego z partnerów promocji Samsung Ecosystem dostaniemy zegarek Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45 mm Bluetooth w kolorze tytanowym o podanej przez Samsunga wartości 1999 zł (choć urządzenie realnie można na promocjach kupić kilka stówek taniej).

Warto zaznaczyć, że wcale nie trzeba kupować tabletu bezpośrednio z elektromarketów, ponieważ w promocji biorą udział także operatorzy - oto cała lista: Orange, Plus, T-Mobile, RTV Euro AGD, oleole.pl, Media Expert, electro.pl, avans.pl, Media Markt, Neonet, Neo24.pl, Komputronik, Vobis, matrixmedia.pl, Tele Magic, maxelektro.pl, x-kom, vitay.pl, Empik (z wyłączeniem marketplace) oraz Samsung (i sklep Samsung na Allegro).

Urządzenie musimy kupić do 8 października 2023 roku, ale także wykonać kilka kroków.

Więcej o sprzętach Samsunga przeczytasz na Spider's Web:

Kupiłem tablet z serii Samsung Galaxy Tab S9. Co dalej?

Po kupnie tabletu Galaxy Tab S9 trzeba będzie aktywować urządzenie do 15 października, uruchamiając je w Polsce wraz z dostępem do internetu. Później będziemy musieli zalogować się do aplikacji Samsung Members na tablecie, a tam będzie czekał formularz zgłoszeniowy do 22 października. Do jego wypełnienia wystarczy nam dowód zakupu tabletu. Po pozytywnej weryfikacji do 21 dni otrzymamy Galaxy Watch 5 Pro w kolorze srebrnym.

REKLAMA

Na dobrą sprawę, jeśli ktoś chce wejść „all in” w ekosystem Samsunga, to teraz ma ku temu bardzo dobrą okazję. Kupując dowolny smartfon z serii Galaxy S23 (lub podstawowego S22) oraz tablet z serii S9 zyskamy w prezencie dwa dodatkowe urządzenia - słuchawki Galaxy Buds2 Pro oraz zegarek Galaxy Watch 5 Pro.

Szkoda, że nie jest to tegoroczny model Watch 6 Classic, ale wciąż za darmo można dostać sprzęty o wartości 3000 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA