REKLAMA

Twitter będzie jak Messenger. Elon Musk ma sprytny plan

Wiele wskazuje na to, że Twitter zyska funkcje, którą od dawna oferuje Messenger czy Instagram. Mowa o możliwości realizowania połączeń audio i wideo przy pomocy aplikacji.

07.07.2023 18.32
Twitter będzie jak Messenger. Elon Musk ma sprytny plan
REKLAMA

Firma Marka Zuckerberga właśnie odpaliła swoją najnowszą platformę Threads, która ma stać się nowym Twitterem. Twitter za to niebawem powinien zyskać możliwość, którą Mark Zuckerberg od dawna ma w swoich komunikatorach (Instagramie, Messengerze, WhatsAppie). Cóż, jeśli coś jest faktycznie dobre, to dlaczego się nie zainspirować.

REKLAMA

Twitter zyska możliwość połączeń audio i wideo. Zupełnie jak Messenger czy WhatsApp.

W ostatnich miesiącach Twitter przeszedł wiele zmian. Największą z nich, wprowadzoną na przestrzeni dni był limit postów, które można wyświetlić na dzień - oczywiście z przewagą dla subskrybentów Twitter Blue.

REKLAMA

Jednak nie zapowiada się, żeby to był koniec. Pracowniczka serwisu, Andrea Conway, wrzuciła na swoją tablicę grafikę sugerującą, że w wiadomościach prywatnych Twittera pojawi się także możliwość połączeń audio i wideo. To kolejna zmiana, która sprawi, że platforma będzie jeszcze bardziej uniwersalna.

Oczywiście podobną funkcję od lat mamy na Messengerze, WhatsAppie, Instagramie czy innych komunikatorach. To ewidentny krok w stronę zamienienia Twittera w platformę do wszystkiego „X”. Teraz jednak pojawia się pytanie, kto będzie mógł skorzystać z możliwości? Czy będą to wszyscy użytkownicy. a może subskrybenci Twitter Blue. Patrząc na ostatnie decyzje platformy, drugi scenariusz jest prawdopodobny.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA