REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

NFS: Heat wjeżdża do PS Plus. W co jeszcze zagramy we wrześniu?

Już we wrześniu posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, którzy subskrybują abonament PS Plus, będą mogli zagrać w kilka nowych gier bez dodatkowych opłat. Jedną z nich nowości jest NFS: Heat. W co jeszcze można zagrać w najbliższym miesiącu?

31.08.2022
19:11
ps plus wrzesien 2022 gry nfs heat
REKLAMA

NFS: Heat, czyli najnowsza odsłona cyklu Need for Speed, to jeden z tytułów, które trafią do PS Plus na wrzesień 2022 r. Na tym jednak nie koniec. Oprócz tego gracze będą mogli pobrać dwie inne gry w ramach PS Plus Essential, a baza PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium również zostanie rozbudowana o nowe tytuły.

REKLAMA

Czytaj też:

PS Plus na wrzesień 2022, czyli NFS: Heat i nie tylko

Pierwszą z produkcji, które zostaną dodane do PS Plus w nadchodzącym miesiącu, jest Need for Speed: Heat w wersji na PS4. Najnowsza odsłona wyścigów Electronic Arts jest stylizowana na lata 80. ubiegłego wieku i zachwyca różowo-niebieskimi neonami charakterystycznymi dla tamtych czasów.

NFS: Heat pozwala ścigać się w ramach kampanii fabularnej, jak i powtarzać zawody w trybie singleplayer. Do tego dochodzi tryb multiplayer, w którym można rywalizować z innymi graczami. Dzięki temu, że gra trafia do subskrypcji PS Plus na wrzesień 2022 r., nie powinno być problemu ze znalezieniem oponentów.

Granblue Fantasy: Versus i Toem to dwa pozostałe tytuły we wrześniowym PS Plus.

Oprócz najnowszego Need for Speeda do PS Plus Essential dołączą w najbliższym miesiącu jeszcze dwa inne ciekawe tytuły. Jednym z nich jest bijatyka z fabularnym trybem RPG o nazwie Granblue Fantasy: Versus w wersji na PlayStation 4, a drugim przygodówka Toem w wersji na PlayStation 5.

Nowe gry w ramach abonamentu będzie można pobierać już 6 września 2022 r. Do tego czasu macie jeszcze szansę przypisać do swojego konta trzy tytuły z PlayStation Plus na sierpień 2022 r., którymi są Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza: Like a Dragon i Little Nightmares.

A co z PS Plus Extra i PS Plus Premium?

REKLAMA

Dwa wyższe plany dają graczom dostęp do biblioteki gier do pobrania na wzór Xbox Game Passa. We wrześniu 2022 r. do PS Plus Extra i PS Plus Premium dołączy między innymi Deathloop (PS5), czyli jedna z dwóch ostatnich gier Bethesdy wydanych tylko na sprzęty Sony (obok Ghostwire Tokyo na PS4 i PS5).

Oprócz tego do biblioteki przygotowanej przez japońską firmę dołączą takie produkcje jak Assassin's Creed Origins, Watch Doga 2, Dragonball Xenoverse 2 i Chicory: A Colorful Tale. Deathloop oraz pozostałe produkcje będą dostępne w PS Plus Extra i PS Plus Premium już 20 września 2022 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA