REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Najlepszy miesiąc w PS Plus od lat. W sierpniu nie ma słabych gier

Gracze dostali wspaniały prezent na gorący okres wakacyjny. Sierpniowa oferta PS Plus dla posiadaczy PlayStation wypada niezwykle korzystnie. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza: Like a Dragon, Little Nightmares - tutaj nie ma słabych produkcji.

27.07.2022
19:09
PS Plus sierpien
REKLAMA

Dla wielu graczy oferty takie jak PS Plus mają szczególne znaczenie właśnie w letnim okresie. Wakacje czy urlop, okres błogiego odpoczynku często stanowi okazję do nadrobienia zaległości ze świata gamingu oraz odkrywania nowych, ciekawych gier.

REKLAMA

Pod tym względem posiadacze konsol PlayStation zdecydowanie nie mają na co narzekać, bowiem oferta gier od zaraz w PS Plus na ten miesiąc wygląda niezwykle dobrze. Już dawno nie widziałem tak silnego zestawienia.

PS Plus Essential w sierpniu to przede wszystkim Tony Hawk’s Pro Skater 1+2.

Remake dwóch pierwszych odsłon Antoniego Jarząbka okazał się niezwykle wierną, grywalną i wciągającą produkcją. Tytuł zabiera starszych graczy w sentymentalną podróż do czasów, kiedy wszystko wydawało się prostsze, a gry wideo łączyły fanów rozmaitych subkultur. Od punków po hiphopowców, wszyscy graliśmy jak źli w Tony'ego. Wspaniale jest wrócić do tamtych czasów.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 w sierpniowym PS Plus to oferta typu Cross-Gen Bundle. Oznacza to, że zarówno posiadacze PS4 jak również PS5 otrzymają natywne wersje aplikacji, optymalnie wykorzystujące techniczne możliwości konsol dwóch generacji.

To świetna wiadomość zwłaszcza dla posiadaczy nowszego PlayStation 5, którzy nie będą musieli uruchamiać Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 w trybie wstecznej kompatybilności.

Sierpniowy PS Plus to także Yakuza: Like a Dragon oraz Little Nightmares.

 class="wp-image-2278362"

Yakuza: Like a Dragon stanowi śmiałą próbę ożenienia uwielbianej gangsterskiej serii Yakuza z elementami gier taktycznych oraz gier cRPG. Wysoka cena w serwisie Metacritic na poziomie 86 proc. sugeruje, że wesele należało do udanych.

Like a Dragon to pierwsza gra z Plusa od wielu miesięcy, w którą nie było mi dane zagrać przed dodaniem jej do abonamentu, także już nie mogę się doczekać sierpnia.

REKLAMA

Od siebie polecam za to Little Nightmares. Ta niepokojąca gra platformowa w rzucie 2D bywa zaskakująco wciągająca. Warto tylko pamiętać, że nie jest to produkcja dla dzieci, mimo przynależności gatunkowej często kojarzonej z młodszymi graczami. w Little Nightmares pojawia się wiele niepokojących wątków i motywów, od samobójstw po kanibalizm. Ostrzegałem!

Gry z sierpniowej oferty PS Plus Essential będą możliwe do pobrania od 2 sierpnia do 6 września 2022 roku. Widzimy się w School II.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA