REKLAMA

Biedronka ma dwie aplikacje i jedną właśnie zabija. Odinstaluj trupa z telefonu

Pod koniec maja na smartfony z Androidem i iOS-em trafiła nowa aplikacja sieci sklepów Biedronka, a dzisiaj pojawiły się wieści o końcu apki Twoja Biedronka i kasowaniu przez firmę kont użytkownika portalu biedronka.pl. O co tu chodzi? Wyjaśniamy.

22.06.2022 15.21
Aplikacja Biedronka
REKLAMA

Pod koniec maja na smartfony z systemami Android oraz iOS trafiła zupełnie nowa aplikacja o nazwie Biedronka. W jej ramach klienci mogą generować wirtualne karty Moja Biedronka uprawniające do uzyskiwania zniżek na wybrane produkty oraz przeglądać informacje na temat aktualnych promocji.

REKLAMA

Czytaj też:

Ponieważ od prezentacji nowej apki nie minął jeszcze miesiąc, klientów mógł zaskoczyć fakt, iż dziś rano do sieci trafiły informacje na temat końca aplikacji od Biedronki. Na szczęście nie chodzi o ten nowy program, tylko starszy, udostępniony lata temu, który od dawna nie miał żadnej aktualizacji.

Twoja Biedronka, czyli nieco przestarzała aplikacja sieci sklepów, docelowo zapewne całkiem zniknie z App Store'u i Google Play, aby nie powodować zamieszania. Osoby, które zainstalowały ją wcześniej, nie będą widziały w niej z kolei już nowych ofert. Termin, po którym program przestanie działać, to 4 lipca 2022 r.

Klienci, którym zależy na bycie na bieżąco z ofertą sklepu, powinni usunąć program Twoja Biedronka i zainstalować nową apkę o nazwie Biedronka, a potem utworzyć w nim nowe konto wraz z wirtualną kartą Moja Biedronka. To w dodatku nie koniec zmian, jakie czekają klientów w najbliższym czasie.

Biedronka usuwa konta użytkownika portalu Biedronka.pl

Konta utworzone przez użytkowników zostaną usunięte ze względu na zmianę regulaminu oraz polityki prywatności sklepu. Termin, po którym dane klientów znikną z serwerów sklepu, to 4 lipca 2022 r. Po tej dacie Biedronka nie pozwoli rejestrować nowych profili ani się logować na te, które stworzono dotychczas.

REKLAMA

Czy to będzie problem dla użytkowników? Tak, ale tylko dla tych, którzy robili listę zakupów w ramach konta na portalu Biedronki. Jeśli klienci chcą zachować dane, to powinni je ręcznie skopiować do np. notatnika przed ich usunięciem z serwera. W przeciwnym razie informacje przepadną. Sklep zaleca teraz korzystanie z apki.

Jeśli byliście już użytkownikami Biedronki lub dopiero chcecie zacząć korzystać z m.in. rabatów, to rzućcie okiem na nową aplikację. Posiadaczom telefonów Apple'a polecam też rzucić okiem na poradnik, który pomaga w dodaniu karty Moja Biedronka oraz innych kart lojalnościowych bezpośrednio do aplikacji Portfel na iPhone'a.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA