REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Aplikacja Biedronka już dostępna w twoim telefonie. Znajdziesz w niej kartę Moja Biedronka, zniżki i skaner cen

Sieć sklepów Biedronka właśnie udostępniła swoją aplikację na smartfony. Warto ją pobrać, bo znajdziesz w niej zniżki, gazetki, swoją kartę Moja Biedronka, a do tego sprawdzisz telefonem cenę produktu w sklepie.

30.05.2022
8:35
Aplikacja Biedronka już dostępna na twoim telefonie. To hit
REKLAMA

Biedronka dołącza do sieci sklepów, które mają własne aplikacje na smartfony. Staje się to standardem wśród dużych sieci, co pokazały niezwykle popularne aplikacje mobilne Lidla, czy np. Żabki.

REKLAMA

Aplikacja Biedronka jest już dostępna do pobrania na twój telefon

 class="wp-image-2197803"
Aplikacja Biedronka

Po zamkniętych testach, jakie od dwóch tygodni mogli prowadzić wybrani klienci programu lojalnościowego Moja Biedronka, teraz aplikacja jest już dostępna dla wszystkich klientów. Co ważne, można ją zainstalować na praktycznie wszystkich smartfonach na rynku. Aplikacja debiutuje na Androidzie i iOS.

Aplikacja Biedronka wymaga do uruchomienia systemu Android w wersji 6.0 lub wyższej bądź systemu iOS w wersji 13.3, lub nowszej.

Aplikacja Biedronka to wirtualna karta Moja Biedronka, zniżki i skaner cen w sklepie

Aplikacja Biedronka pozwala na wyświetlanie wirtualnej karty Moja Biedronka, dzięki czemu już nie musimy nosić plastikowej karty, ani podawać kasjerce swojego numeru telefonu. Wystarczy wyświetlić wirtualną kartę na smartfonie, zeskanować ją przy kasie i korzystać z rabatów dostępnych dla członków programu Moja Biedronka. Co więcej, nawet jeśli nie masz fizycznej plastikowej karty (bo np. ją zgubiłeś albo nigdy wcześniej jej nie miałeś), aplikacja pozwoli na stworzenie zupełnie nowej wirtualnej karty.

 class="wp-image-2197809"
Aplikacja Biedronka pozwala przeglądać gazetki promocyjne.

W aplikacji Biedronka można też przeglądać gazetki promocyjne, a do tego aplikacja potrafi pokazywać nam spersonalizowane oferty promocyjne, które mają szansę nas zainteresować. Jest też funkcja "Shakeomat", czyli coś na kształt kuponów. Kiedy potrząśniemy smartfonem z włączoną aplikacją, pojawi się w niej nowa promocja.

Kolejną ważną zaletą aplikacji Biedronka jest skaner cen w sklepie. Jeżeli produkt na półce nie ma etykiety z ceną, ni musimy już szukać skanera kodów, bo teraz mamy go w swoim własnym telefonie. Wystarczy włączyć aplikację, wybrać funkcję "Skner cen" i już można przyłożyć kod kreskowy produktu pod aparat smartfona. Następnie aplikacja wyświetli cenę.

Poza tym aplikacja przechowuje nasze rachunki z Biedronki, a także umożliwia szybkie płatności zbliżeniowe poprzez system BLIK. Dzięki temu nie musimy podawać kodu BLIK, bo wystarczy przyłożenie telefonu do terminala. Do tego w aplikacji możemy wybrać swój ulubiony sklep Biedronka, dzięki czemu możemy w każdej chwili podejrzeć jego godziny otwarcia.

 class="wp-image-2197812"
Aplikacja Biedronka ma też wirtualną kartę Moja Biedronka.
REKLAMA

Nowa aplikacja Biedronka będzie hitem

Już teraz, zaledwie kilka godzin po udostępnieniu aplikacji, jest ona numerem 2 w kwestii popularności wśród aplikacji zakupowych na Androidzie. Tym samym Biedronka w udany sposób dopełnia cyfrową rewolucję, jak w ostatnich latach zaszła w tym sklepie, choć kolejny raz Biedronka wchodzi na imprezę spóźniona. Możliwość płatności kartą była wdrażana do Biedronek zdecydowanie za długo, a aplikacja również pojawia sią jako jedna z ostatnich aplikacji sieci sklepów. Opóźnienie jest widoczne, ale lepiej późno niż wcale.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA