REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Zakupy /
  5. Oprogramowanie - Poradniki

Aplikacja Biedronka. Jak pobrać, jak zainstalować, zarejestrować i jak korzystać?

Aplikacja Biedronka jest już dostępna, a ty możesz ją pobrać na swój telefon. Znajdziesz w niej oferty promocyjne, wirtualną kartę Moja Biedronka, a także skaner cen produktów znajdujących się w sklepie. Jak pobrać aplikację i jak się do niej zalogować?

30.05.2022
9:39
Aplikacja Biedronka. Jak pobrać, zainstalować i jak korzystać?
REKLAMA

Aplikacja Biedronka właśnie została udostępniona wszystkim klientom. Wśród użytkowników aplikacji znajdzie się wiele osób, które na co dzień nie śledzą świata technologii, więc mogą mieć problem ze skorzystaniem z aplikacji. To właśnie dla nich powstał ten poradnik.

REKLAMA

SPIS TREŚCI:

Aplikacja Biedronka. Pobierz ją na telefon. Jak to zrobić?

Aplikację Biedronka można pobrać na telefony z Androidem oraz na iPhone’y. Wystarczy na ekranie smartfona kliknąć jeden z poniższych linków. Jeżeli nie wiesz, który wybrać, wybierz pierwszy.

Następnie będziemy przeniesieni do sklepu z aplikacjami Google Play (lub Apple App Store). W tym miejscu wystarczy kliknąć przycisk "zainstaluj". Po zainstalowaniu pojawi się przycisk "Otwórz", który należy kliknąć. Aplikacja Biedronka jest całkowicie darmowa.

Aplikacja Biedronka - logowanie

 class="wp-image-2197920"

Następnie zobaczymy żółty ekran logowania do aplikacji Biedronka. Jeżeli otwierasz aplikację po raz pierwszy, wybierz "Załóż konto".

Telefon zapyta nas, czy chcemy udostępnić aplikacji Biedronka naszą lokalizację. Jest on potrzebna do zlokalizowania najbliższego sklepu. Polecam wybranie opcji "tylko tym razem", co umożliwi poprawne działanie aplikacji, a jednocześnie nie da Biedronce więcej uprawnień, niż moglibyśmy sobie tego życzyć.

Na kolejnym ekranie trzeba podać aplikacji swój numer telefonu. Musi to być prawdziwy numer, bo w kolejnym kroku Biedronka wyśle nam SMS z kodem. Kod należy przepisać z SMS-a na kolejnym ekranie, Będzie to sześć cyfr. SMS może zawierać dodatkowe znaki (ciąg liter), ale można je zignorować.

W kolejnym kroku musimy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminami aplikacji Biedronka. Potrzebne są trzy zgody. Trzeba przesunąć ekran w górę i zaznaczyć wszystkie trzy okienka.

W kolejnym kroku logowania do aplikacji Biedronka musimy podać swoje imię oraz adres e-mail.

Dalej możemy wybrać swój sklep. Jeżeli pozwoliliśmy aplikacji korzystać z naszej lokalizacji, na liście od razu zobaczymy listę najbliższych sklepów. Po wybraniu swojego sklepu pojawi się informacja, że wszystko jest gotowe.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Aplikacja Biedronka - jak korzystać?

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Biedronka pojawi się samouczek podpowiadający, jak korzystać i informujący o funkcjach apki. Będziemy musieli kilka razy kliknąć "dalej", aż pojawi się ekran główny aplikacji.

 class="wp-image-2197941"

Na pierwszym planie aplikacji Biedronka zobaczymy wybrane oferty. U góry są tu modne kółeczka wyświetlające "historie", czyli wybrane promocje z gazetek. Niżej są oferty specjalnie dla nas, a jeszcze niżej pełne gazetki, które można przeglądać na telefonie. Warto przyjrzeć się dużemu czerwonemu kafelkowi ze stylizowanym napisem "Shake, shake, shake". Po kliknięciu pojawi się żółty ekran z prośbą o potrząśnięcie smartfonem. Trzeba przez chwilę potrząsać urządzeniem w powietrzu, żeby pojawiła się nasza spersonalizowana oferta ważna tylko jeden dzień. Codziennie można uruchomić nową.

U dołu aplikacji znajduje się żółta belka z najważniejszymi funkcjami. Poza stroną główną (Start), jest tu też skaner cen. Po jego wybraniu po raz pierwszy pojawi się prośba o przyznanie aplikacji dostępu do aparatu. Jest to konieczne do tego, by skaner działał. Po wyrażeniu zgody można już skanować produkty, by zobaczyć ich ceny na ekranie telefonu.

 class="wp-image-2197944"

Kolejna funkcja na dolnej belce aplikacji to Moja Biedronka, czyli wirtualna karta, która można zeskanować przy kasie. Jest ona ukryta pod logo Biedronki. Dalej mamy jeszcze listę naszych transakcji (paragony będą się tu pojawiać po każdych zakupach z wykorzystaniem karty Moja Biedronka). Ostatnie pole na dolej belce to Więcej, gdzie można m.in. skonfigurować płatności bezprzewodowe BLIK, czy przejrzeć najbliższe sklepy Biedronka.

REKLAMA

Aplikacja Biedronka jest nastawiona na kartę Moja Biedronka

Warto zauważyć, że przy kolejnych uruchomieniach aplikacji od razu po włączeniu pojawi się wirtualna karta Moja Biedronka gotowa do zeskanowania. Jeśli chcemy przejść do promocji czy ofert, musimy kliknąć "Start".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA