REKLAMA

Z tłumaczeniem na żywo w telefonie dogadasz się wszędzie. Już nie zabraknie ci języka

Samsung chce, by właściciele Galaxy S23 i S24 odstresowali się przed wakacyjnym wyjazdem w nieznane. Funkcja tłumaczenia na żywo dostaje właśnie aktualizację z kolejnymi językami i zapowiada następne.

11.04.2024 19.30
Z tłumaczeniem na żywo w telefonie dogadasz się wszędzie. Już nie zabraknie ci języka
REKLAMA

Tłumaczenie na żywo to jedna z najważniejszych funkcji Galaxy AI, które trafiły do najnowszych Samsungów Galaxy z serii S. W naszej ocenie funkcja działa naprawdę dobrze, stanowiąc koło ratunkowe w typowych sytuacjach za granicą - na lotnisku, w hotelu, w restauracji.

Aczkolwiek tłumaczeniu na żywo można zarzucić jeden problem: niewielki wybór języków. To jednak ma zostać wkrótce naprawione, przynajmniej częściowo. I to językami, które akurat Polakom przydadzą się na wakacjach.

REKLAMA

Tłumaczenie na żywo w Galaxy AI z nowymi językami

Obecnie Galaxy AI umożliwia tłumaczenie na żywo z i na języki chiński (uproszczony), angielski, francuski, hindi, hiszpański, japoński, koreański, niemiecki, polski, portugalski, tajski, wietnamski i włoski.

Jak ogłosił wczoraj wieczorem Samsung, teraz owy zbiór języków zostaje wzbogacony o arabski, indonezyjski i rosyjski, oraz o trzy nowe dialekty: australijski angielski, kantoński (jeden z wariantów języka chińskiego) oraz kanadyjski francuski.

Ponadto w nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się kolejnych czterech języków: rumuńskiego, niderlandzkiego, tureckiego oraz szwedzkiego oraz dwóch wariantów językowych: tradycyjnego chińskiego (używany główne na Tajwanie, Hongkong i Makau) oraz europejski portugalski.

Nowe języki mają status rolling out, co oznacza, że stopniowo są dodawane użytkownikom w formie aktualizacji. Każdy z nich będzie dostępny do pobrania jako pakiet językowy z poziomu Ustawień telefonu.

Więcej na temat Galaxy AI:

REKLAMA
Galaxy AI w najnowszych smartfonach
RTV EURO AGD
Galaxy S24 8/256GB
RTV EURO AGD
Media Expert
Galaxy S24 Ultra 12/256GB
Media Expert
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA