REKLAMA

Kupujesz smartfon Samsunga, dorzucają słuchawki

Samsung uruchomił promocję, dzięki której kupno smartfona stało się jeszcze bardziej opłacalne. Nie musi być to najnowszy model – prezent jest też przyznawany dla zeszłorocznych urządzeń.

10.04.2024 11.58
samsung-galaxy-s24-4
REKLAMA

W promocji obowiązują wszystkie smartfony Samsunga, które obsługują Galaxy AI. Do niedawna była to wyłącznie seria S24, natomiast w marcu koreański gigant technologiczny zaktualizował także serię S23 oraz składane urządzania z 2023 roku. Akcja jednak nie potrwa wiecznie, bo przez niecałe następne dwa tygodnie – trzeba się pospieszyć, żeby móc odebrać sztandarowe słuchawki Galaxy Buds 2 Pro.

REKLAMA

Samsung dodaje słuchawki Galaxy Buds 2 Pro do smartfonów. Oto jak działa promocja

Zasady promocji są bardzo proste. Aby móc odebrać słuchawki Galaxy Buds 2 Pro, trzeba  będzie kupić jeden z wybranych smartfonów, który obsługuje technologię sztucznej inteligencji Galaxy AI. Lista jest długa – od najdroższych urządzeń aż po bardziej przystępne cenowo propozycje za ok. 3000 zł:

  • Samsung Galaxy S24, S24+, S24 Ultra
  • Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra
  • Galaxy S23 FE
  • Galaxy Z Flip 5
  • Galaxy Z Fold 5
  • Tablety Galaxy S9, S9+ i S9 Ultra – S9 FE nie bierze udziału w promocji

Ceny smartfonów zaczynają się od kwoty 2899 zł za S23 F. Nieco droższy jest S23 za ok. 3000 zł. To też dobra okazja dla tych, którzy chcieli zakupić najnowsze Galaxy S24. Warto jednak zaznaczyć, że smartfon musi być zakupiony w sklepie partnera handlowego promocji: Orange, Play, Plus, T-Mobile, sieciach sklepów RTV Euro AGD, Media Expert, oleole.pl, electro.pl, avans.pl, Media Markt, Komputronik, Vobis, Matrixmedia, Tele Magic, x-kom, vitay.pl, Netia, Liberty, Empik (z wyłączeniem marketplace) oraz w sklepach Samsunga. Telefon należy zakupić do 21 kwietnia 2024 r.

IDŹ DO SKLEPU

Następnie urządzenie musi zostać aktywowane do 28.04.2024 – przez aktywację rozumiemy uruchomienie telefonu na terytorium Polski, połączenie się do sieci i akceptacja warunków EULA. Później trzeba będzie zalogować się do aplikacji Samsung Members, kliknąć baner promocyjny i wypełnić formularz do 5 maja, załączając dowód zakupu – proces jest możliwy włącznie na terenie Polski. Po weryfikacji zgłoszenia do 30 dni otrzymamy słuchawki Galaxy Buds 2 Pro w kolorze czarnym.

Słuchawki Galaxy Buds 2 Pro kosztują w sklepach ok. 900 zł (chociaż zdarzają się też niższe kwoty) i jest to świetny prezent. Szczególnie jeśli mamy go otrzymać w bonusie za zakup smartfona. Liczba nagród jest ograniczona do 16500 sztuk.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Samsunga przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA