REKLAMA

Najnowsza aktualizacja Samsungów już w Polsce. Starsze modele dostają mnóstwo nowości

Aktualizacja One UI 6.1 jest już dostępna dla użytkowników starszych modeli Samsunga. Kto może cieszyć się z nowości, w tym z funkcji Galaxy AI? Przede wszystkim ci, którzy pozostali wierni rocznym flagowcom!

28.03.2024 07.37
Galaxy S23 - trzy modele, cztery kolory
REKLAMA

Nakładka One UI 6.0 przyniosła rewolucję w nakładce Samsunga. Najnowszy Android, mnóstwo nowych funkcji i gadżetów - a to wszystko dostępne praktycznie dla każdego, kto w ostatnich latach kupił urządzenie południowokoreańskiej firmy.

REKLAMA

One UI 6.1 skupia się przede wszystkim na Galaxy AI. System, początkowo dostępny jedynie w najnowszej serii S24 (oraz teraz w A35 i A55 - ale bez SI), zaczyna trafiać do użytkowników starszych flagowców.

Samsung rozpoczął wdrażanie aktualizacji One UI 6.1 dla flagowców z 2023 roku. Obejmuje to serię Galaxy S23 (w tym model FE!), Z Fold 5, Z Flip 5 i serię Tab S9. Aktualizacja jest znaczącym ulepszeniem, ponieważ wprowadza funkcje z Galaxy AI, które wcześniej były dostępne wyłącznie w serii S24.

Aktualizacja do One UI 6.1 dostępna w Polsce 

Użytkownicy z Europy, w tym z Polski, oraz ze Stanów Zjednoczonych zaczęli informować, że aktualizacja do One UI 6.1 zaczęła pojawiać się na ich smartfonach w czwartkowy poranek:

Przeczytaj więcej o najnowszych produktach Samsunga:

Jak sprawdzić dostępność aktualizacji?

REKLAMA

Jeśli chcesz jak najszybciej skorzystać z aktualizacji, możesz jej poszukać w ustawieniach telefonu w sekcji „Aktualizuj oprogramowanie”. Jak coś, to przygotuj się na sporo pobierania, bo One UI 6.1 waży ponad 3 GB!

Kup telefon z Galaxy AI:
MediaMarkt
Samsung Galaxy S24
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA