REKLAMA

Samsung się wygadał. Galaxy Ring tuż-tuż

Galaxy Ring nie jest już tylko futurystycznym pomysłem. Ten pierścień mocy lada moment stanie się rzeczywistością! Samsung niechcący zdradził, że premiera odbędzie się szybciej, niż się spodziewamy.

27.03.2024 10.47
samsung-galaxy-ring-cover
REKLAMA

Do tej pory inteligentne pierścienie były niszą rynkową, zdominowaną przez kilku mało znanych producentów oferujących swoje produkty garstce entuzjastów. Teraz sytuacja ulega zmianie, bo na rynek wkracza Samsung ze swoim Galaxy Ringiem, a wkrótce prawdopodobnie dołączy do niego Apple. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na inteligentny pierścień od dużego gracza – Galaxy Ring zadebiutuje już wkrótce.

REKLAMA

Galaxy Ring dostrzeżony w aplikacji Samsunga

Wskazówka co do rychłej premiery Galaxy Ringa pojawiła się w widżecie baterii Samsunga - aplikacji na smartfony Samsung, która pokazuje poziom naładowania baterii dla kompatybilnych urządzeń.

Teraz Galaxy Ring widnieje tam obok innych urządzeń, takich jak Galaxy Watch i Galaxy Fit. Umieszczenie go w aplikacji sugeruje, że Samsung aktywnie przygotowuje Ring do premiery i integruje go ze swoim istniejącym ekosystemem urządzeń.

Pierścień został po raz pierwszy zaprezentowany w styczniu, obok telefonu Samsung Galaxy S24, i od tamtej pory wzbudza spore zainteresowanie. Chociaż oficjalna prezentacja na wydarzeniu Samsunga w lipcu wydaje się prawdopodobna, nowe informacje sprawiają, że fani już teraz wyczekują premiery pierścienia od Samsunga.

Przeczytaj więcej o najnowszych urządzeniach od Samsunga:

Czego możemy się spodziewać po Galaxy Ring?

Chociaż szczegóły wciąż są stopniowo ujawniane, przecieki sugerują, że Galaxy Ring będzie lekki i wygodny w codziennym użytkowaniu, a nawet sprawdzi się do monitorowania snu. W przeciwieństwie do smartfonów z ekranami, które szybko rozładowują baterię, Ring powinien oferować znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Według przecieków i informacji od pracowników Samsunga, Galaxy Ring zapowiada się imponująco.

  • Kolory: Złoty, srebrny, ceramiczna czerń
  • Rozmiary: 9 rozmiarów (od 5 do 13) - odpowiadające standardowym rozmiarom pierścionków, ale oznaczane od S do XL.
  • Waga: Od 2,3 do 2,9 gramów
  • Czas pracy baterii: 5-9 dni (w zależności od rozmiaru)
  • Monitorowanie zdrowia: sen (tętno, oddech, ruch nocny, czas potrzebny na zaśnięcie), Samsung pracuje nad śledzeniem okresu
  • Współpraca z zegarkiem: Galaxy Ring może być używany razem z Galaxy Watch, co pozwoli na zbieranie dokładniejszych danych
REKLAMA

Nie wiemy jeszcze nic o finalnej cenie. Analitycy przewidują, że Galaxy Ring zadebiutuje na poziomie 1000-1500 złotych.

Kup smartfon Samsunga:
Euro
Samsung Galaxy A55
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA