REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Spotify Premium za darmo? Teraz w aplikacji Żappka

Żabka uruchomiła ciekawą promocję, dzięki której można odebrać abonament Spotify Premium za darmo. To znaczy... za hot-dogi. Za abonament nie zapłacimy przez pierwsze miesiące ani złotówki.

15.01.2024
19:31
Spotify Premium za darmo? Teraz w aplikacji Żappka
REKLAMA

Możliwość uzyskania Spotify Premium za darmo to nic nowego. Często sklepy, takie jak Media Expert (np. przy zakupie smartfona), dorzucają kod na darmowy dostęp do platformy. Zresztą sam producent serwisu raz na jakiś czas uruchamia darmowy okres testowy dla nowych użytkowników. Teraz do tego dołącza kolejna opcja, dzięki współpracy z popularną w Polsce siecią sklepów z Poznania sygnowaną zielonym płazem.

REKLAMA

Spotify Premium na trzy miesiące za 0 zł. Można odebrać w aplikacji Żabki

Wchodząc do aplikacji Żappka w sekcji "Wszystko za Żappsy", pojawił się nowy kupon na usługi. Mowa o 3-miesięcznym abonamencie Spotify Premium za darmo. Działa to na podobnej zasadzie jak niedawno ogłoszona współpraca z Freenow (gdzie możemy uzyskać -60 proc. na przejazd gwarantujący maksymalną zniżkę -12 zł). Odbieramy kod za Żappsy i wpisujemy ją na aplikacji (stronie internetowej partnera).

To takie proste – wystarczy, że mamy odpowiednią liczbę Żappsów na koncie. W tym przypadku 3 miesiące Spotify Premium kosztuje 500 Żappsów, które zbieramy, robiąc zakupy lub zajmując się wirtualnym zwierzakiem Żabu (który ostatnimi czasy trafił do wirtualnej rzeczywistości). Grając z Żabu, taką liczbę punktów lojalnościowych można uzyskać bez wydawania ani jednej złotówki. Warto zaznaczyć, że liczba kodów jest ograniczona i kupon wygaśnie 31.05.24 r. o godzinie 23:59, więc promocja nie potrwa wiecznie.

Niemniej jednak pojawia się kilka haczyków, jeśli wgłębimy się w regulamin promocji. Na stronie internetowej Spotify dowiadujemy się, że oferta dotyczy planu Premium Individual (czyli na jedno urządzenie) i jest ważna tylko dla użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z Premium, czyli tak naprawdę dla nowych kont. Po zakończeniu darmowego okresu cena wynosi 24 zł/mies. (ostatnio platforma ogłosiła podwyżki), natomiast można zrezygnować z każdej chwili.

Dla tych, którzy nie korzystali ze Spotify Premium to na pewno dobra okazja. Nie obędzie się jednak bez podłączania metody płatności do Spotify (m.in. karty płatniczej). Dobrze, że Żabka podejmuje takie współprace, dzięki czemu kupony za Żappsy nie obejmują tylko fizycznych produktów (m.in. spożywczych) - do aplikacji trafiają także zupełnie nowe możliwości na wydawanie Żappsów. Oby tak dalej, Żabka!

REKLAMA

Więcej o Spotify przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA