REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Operatorzy /
  5. Smartfony - Poradniki

Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile? Są cztery sposoby

Nie wiesz kiedy kończy ci się ważność konta lub ile złotych na nim zostało? Jeżeli jesteś abonentem T-Mobile, nie musisz iść do salonu obsługi klienta. Wystarczy, że użyjesz jednej z czterech metod sprawdzania stanu konta w T-Mobile, które opisaliśmy w tym artykule.

29.10.2023
7:07
T-Mobile
REKLAMA

Sprawdzanie stanu konta w T-Mobile na kartę jest ważną czynnością, którą powinieneś wykonywać regularnie. Dzięki temu będziesz wiedział, ile minut, SMS-ów i danych masz do wykorzystania, a także kiedy musisz doładować swoje konto.

W zależności od Twoich preferencji, ale i dostępności urządzeń, możesz sprawdzić stan konta na kilka różnych sposobów. Z tego artykułu dowiesz się o najpopularniejszych, najwygodniejszych i przede wszystkim bezpłatnych metodach sprawdzania stanu konta w T-Mobile na kartę.

REKLAMA

Metody sprawdzania stanu konta w T-Mobile:

Stan konta w T-Mobile sprawdzisz kodem *101#

Najbardziej uniwersalny sposób na sprawdzenie stanu konta u dowolnego operatora to wykorzystanie kodu USSD. W przypadku sieci T-Mobile kod USSD wykorzystywany do sprawdzania stanu konta to *101# - wystarczy, że kod ten wpiszesz w telefon (tak jakbyś do kogoś dzwonił) i zatwierdzisz zieloną słuchawką.

W T-Mobile możesz zadzwonić, by otrzymać informacje o stanie konta

Jeżeli z jakiegoś powodu preferujesz usłyszeć informacje o swoim stanie konta, wystarczy, że zadzwonisz pod numer *9898. Numer dostępny jest za darmo i całodobowo, a połączenie z nim wywoła automatycznego bota, który odczyta informacje o stanie konta.

Aplikacja T-Mobile pozwala na sprawdzenie stanu konta

Tak jak w przypadku pozostałych operatorów, tak T-Mobile posiada własną aplikację, dzięki której szybko dowiesz się informacji na temat stanu swojego konta.

  1. Otwórz aplikację i z dolnego paska wybierz “Więcej
  2. Dotknij sekcję “Zarządzaj usługami
  3. Dotknij opcję “Wybierz usługę
  4. Na ekranie pojawi się stan twojego konta T-Mobile

Aplikację T-Mobile pobierzesz na smartfony ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iPhone).

Stan konta w T-Mobile sprawdzisz także na stronie internetowej

Stan konta w T-Mobile da się sprawdzić także na komputerze - poprzez stronę internetową operatora. W tym celu wejdź na stronę nowymoj.t-mobile.pl i zaloguj się. Stan konta zostanie wyświetlony od razu po zalogowaniu się.

Zainteresują cię również:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Karolis Kavolelis / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA