REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Operatorzy /
  5. Oprogramowanie - Poradniki

Jak sprawdzić stan konta w nju mobile? To najlepszy sposób

Swego czasu sposobem na sprawdzenie stanu swojego konta u operatora był po prostu kontakt z infolinią, czy też wysłanie za pomocą SMS "tajnego" kodu, na który otrzymywaliśmy odpowiedź. Obecnie chyba nikt nie korzysta z takich sposobów.

14.10.2023
8:09
Jak sprawdzić stan konta w nju mobile
REKLAMA

Umówmy się, że nie żyjemy w XX wieku i nie będziemy wysyłać kodów, jak jacyś neandertalczycy. Obecnie takie sprawy załatwia się w znacznie bardziej elegancki sposób.

W dzisiejszych czasach trudno będzie znaleźć operatora komórkowego, który nie udostępnia swojej aplikacji. To właśnie przez nią możemy zarządzać swoim numerem, usługami, jak i również sprawdzić stan konta - niezależnie czy chodzi nam o rachunek, czy też o zużycie danych przy dostępie do internetu.

REKLAMA

Oficjalna aplikacja nju mobile jest prosta w obsłudze i dostępna zarówno w wersji na Androida, jak iOS.

Jak sprawdzić stan konta w nju mobile?

Wystarczy zalogować się do aplikacji nju mobile, by automatycznie przejść do zakładki Moje Konto. Znajdziesz tam kwotę do zapłaty, jak i dane dotyczące transferu internetowego - zarówno krajowego, jak i w roamingu.

 class="wp-image-4102604"

Za pomocą aplikacji nju mobile możemy również sprawdzić faktury, listę połączeń, zarządzać usługami, sprawdzać doładowania, jak i otrzymać informację o samej aplikacji. Wszystkie rzeczy potrzebne do zarządzania numerem telefonu znajdziesz właśnie tutaj.

 class="wp-image-4102577"

Oczywiście zamiast aplikacji na telefonie można również wykorzystać komputer i po prostu zalogować się w nju mobile na swoją konto przez przeglądarkę.

 class="wp-image-4102550"

Dostęp przez stronę internetową da nam te same opcje co w przypadku wykorzystania oficjalnej aplikacji nju mobile.

REKLAMA

Zobacz inne artykuły dotyczące telefonów:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA