Nie mogę kupić nowego iMaca, bo mam rozum i godność człowieka
Apple pokazał nowego iMaca. Jest piękny i tani. Ale… dziękuję, postoję.
Od paru lat korzystam z iMaca 27”. To mój główny komputer i nie wyobrażam sobie, żebym mógł go zamienić na coś innego. Co prawda chwilę po pokazaniu MacBooków Pro z M1 i po tym, jak poznaliśmy ich niesamowite możliwości i wydajność, myślałem o tym, żeby sobie sprawić taki komputer i podpiąć do niego wielki monitor, ale… nie mogę. Rozum i godność człowieka mi nie pozawalają. Nie mam już nastu lat.

REKLAMA
