Koncerny nie chcą sprzedawać prądu nowym klientom. Boją się, że rząd nie odda im pieniędzy
Tak się kończy majstrowanie przy cenach energii elektrycznej. Rząd chciał złagodzić skutki drastycznych podwyżek i zapowiedział, że wsadzi w kieszenie koncernów energetycznych miliardy zł, po to, by te nie przerzuciły kosztów na klientów. Po drodze w te plany wmieszała się jednak Komisja Europejska i.... wiemy tyle, że nic nie wiemy.

REKLAMA