REKLAMA

Play dorzuca gratis do światłowodu. Szkoda przegapić taką okazję

Telewizja dzisiaj powoli odchodzi w zapomnienie na rzecz streamingu. Play jednak dorzuca do światłowodu dodatkowe kanały, tak żebyś miał co oglądać.

27.05.2024 15.12
Play dorzuca gratis do światłowodu. Szkoda przegapić taką okazję
REKLAMA

Nowa oferta jest z bardzo prosta – została stworzona z myślą o tych, którzy wciąż oglądają telewizję, ale jednocześnie potrzebują superszybkiego internetu domowego. Operatorzy najczęściej dają możliwość połączenia internetu z telewizją, żeby mieć wszystko z "z jednej parafii" (jednocześnie zachęcając zniżkami za tego rodzaju zestaw) – Play idzie o krok dalej, dorzucając gratisy do tego typu ofert.

REKLAMA

Play nie zapomina o telewizji i dorzuca gratisy

Nowo uruchomiona promocja w Play zakłada, że trzeba będzie wybrać szybki światłowód. Taki naprawdę szybki, bo o prędkości co najmniej 1 Gb/s w pakiecie z telewizją z dostępem do 204 kanałów. Fioletowy operator teraz dorzuca gratisy w postaci kanałów sportowych – Canal+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium w cenie. Do tego użytkownik może liczyć na dostęp do serwisu Viaplay oraz 8 dodatkowych kanałów Eurosportu, które będą dostępne na czas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Pakiet ten będzie kosztować 150 zł lub 170 zł w zależności od tego, czy jest się klientem Play, czy nie. Niemniej jednak w mojej opinii ten pakiet wydaje się mało opłacalny – i nie chodzi o cenę czy możliwości, bo te są naprawdę niezłe, ale bardziej o to, że Play ma… wyższy, dużo lepszy pakiet w tej samej kwocie.

Zestaw internet 5 Gb/s + maksymalnie 204 kanały wraz z wszystkimi udogodnieniami z niższego pakietu z internetem 1 Gb/s kosztuje dosłownie tyle samo – zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów fioletowego operatora. Za te same pieniądze mamy nawet 5 razy szybsze połączenie – zdecydowanie warto (o ile instalacja pozwala na uzyskanie takiej prędkości).

Play
Oferta Play
Play

Warto jednak zaznaczyć, że w bardziej przystępnym cenowo zestawie internetu 600 Mb/s + telewizji z maksymalnie 204 kanałami, kosztującym 120 zł/mies., Play dorzuca też gratisy. Wszystko oprócz kanału Polsat Sport Premium. Nie każdy potrzebuje internetu o prędkości pobierania 1 Gb/s czy 5 Gb/s. Oczywiście podane ceny to kwoty z uwzględnieniem rabatów oraz z umową na 24 miesiące. Po tym czasie opłaty wzrastają o dodatkowe 10 zł za internet i telewizję, a po każdych kolejnych 12 mies. o dodatkowe 5 zł.

Jest też rabat na zakup telewizora

Play, oprócz gratisów do oferty światłowodu + telewizji, dla osób decydujących się na taki pakiet może dodać 700 zł rabatu na zakup telewizora LG 55UR781C, który bez przeceny jest już tani – kosztuje 2600 zł, a z rabatem niespełna 1900 zł. Oczywiście to bardziej podstawowy model, ale do typowych zastosowań – oglądania telewizji i serwisów VOD powinien w zupełności wystarczyć.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA