REKLAMA

Orange ulepszył abonament. Z internetu 5G będziesz korzystać do woli

Orange mówi, że ulepszył abonament. Oferta jest teraz korzystniejsza dla klientów, którzy wolą załatwiać wszystko online. Można zgarnąć bowiem nielimitowany dostęp do 5G w cenie.

24.05.2024 13.49
orange polska prezes Julien Ducarroz
REKLAMA

Promocyjny pakiet został przygotowany dla klientów wybierających określony plan. Aby móc skorzystać, trzeba będzie zdecydować się na pakiet L, czyli obecnie najwyższy pakiet abonamentowy dostępny w ofercie pomarańczowego operatora. Najbardziej wymagający otrzymują najwięcej.

REKLAMA

Orange ulepszył abonament. Dorzuca nielimitowany internet 5G w cenie

Wchodząc na stronę internetową Orange dot. abonamentów komórkowych, można zauważyć nową rubrykę "Internet 5G bez limitów". Rubryka potwierdza, że promocja została przygotowana wyłącznie dla klientów, którzy zdecydują się wybrać abonament online. Jest ona dedykowana pakietowi L, który kosztuje 90 zł/mies. z rabatami przez pierwsze 24 mies. trwania umowy – po tym czasie, od 25. miesiąca opłata wynosi 10 zł więcej, czyli 100 zł/mies.

W pakiecie Orange daje 300 GB internetu każdego miesiąca (21,29 GB roamingu w UE) oraz wszystkie bonusy typu nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, natomiast od 23 maja do dyspozycji jest też internet bez limitu GB i prędkości, o ile wybierze się abonament online. Można zgarnąć 12 lub 24 miesiące usługi w zależności od wykonanych kroków. Jeśli zawrzemy umowę z nowym numerem, przejdziemy z karty lub abonamentu z nju mobile bądź przedłużymy umowę, to możemy liczyć na 12 miesięcy bonusu. Z kolei, jeśli przeniesie się numer z innej sieci, to otrzyma się 24 miesiące internetu 5G bez limitów.

Dodatkowo pierwszy miesiąc abonamentu jest za darmo (przy wyborze online), zresztą podobnie jak w niższych planach M oraz S. Oprócz ceny abonamentu wybór planu L na 24 mies. będzie wiązał się z opłatą aktywacyjną na poziomie 60 zł. Warto zaznaczyć, że ceny również obejmują rabat za e-fakturę (-5 zł/mies.), zgody marketingowe (-5 zł/mies.) Promocja jednak nie potrwa wiecznie,  bo tylko przez następne dwa tygodnie aż do 9 czerwca 2024.

Czy taka oferta się opłaca? To zależy. Jeśli nie zużywacie więcej niż 50 GB internetu każdego miesiąca, to zdecydowanie lepiej wybrać coś tańszego - np subskrypcję - w nju mobile jest to 29 zł/mies.

Orange
Abonament Orange
Orange

Z kolei, jeśli aktywnie korzystacie z internetu w telefonie i nielimitowany dostęp do 5G jest ważny, a cena gra drugorzędną rolę to już jak najbardziej. Jest to zdecydowanie oferta dla tych najbardziej wymagających internetowych wyjadaczy.

Regulamin promocji znajdziecie w pod tym linkiem w dokumencie Orange.

REKLAMA

Więcej na temat ofert operatorów przeczytacie na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA