REKLAMA

Abonament i smartfon za 60 zł? Sprawdzamy, czy to się opłaca

T-Mobile wprowadził swoją wersję oferty abonamentu + smartfona za 60 zł/mies. Sprawdzamy, czy rzeczywiście się to opłaca.

22.05.2024 04.21
t-mobile - smartfon
REKLAMA

Trend tego typu jest już standardem wśród operatorów – stosunkowo niedawno swoją wersję wprowadził Orange. Teraz przyszedł czas na magentowego operatora, który ma do wyboru trzy modele smartfonów takich marek jak Motorola, Samsung, Xiaomi, a także jeden autorski telefon T-Mobile.

REKLAMA

Abonament i smartfon za 60 zł. Sprawdzamy ofertę T-Mobile

Założenia oferty są bardzo proste. W ramach abonamentu w wysokości 60 zł/mies. w umowie na 24 miesiące, otrzymujemy plan XS Specjalna za 35 zł – co oznacza, że za telefon płacimy 25 zł każdego miesiąca. Łączny koszt umowy wynosi 1441 zł – smartfon kosztuje 600 zł, z kolei abonament 840 zł, a na początku należy zapłacić jedynie symboliczną złotówkę. Do wyboru mamy cztery modele:

  • Samsung Galaxy A15 4G 128 GB
  • Motorola Moto G34 5G 128 GB
  • T Phone 2023 5G 128 GB
  • Xiaomi Redmi 13C 5G 128 GB

W ramach tego abonamentu T-Mobile oferuje 15 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMSy- w Polsce i EU. Jest to oczywiście umowa na 24 miesiące, natomiast po tym czasie cena wzrośnie do 45 zł. Jeśli miałbym wybierać najlepszy z tych smartfonów, to jest nim Galaxy A15. Dlatego, że został wyposażony w ekran AMOLED 90 Hz oraz będzie wspierany jeszcze przez 5 lat (4 lata aktualizacji Androida i 5 lat wsparcia). Zdecydowanie jest najlepiej wyposażony spośród całej czwórki.

 class="wp-image-4640043"

Ten smartfon w sklepach również kosztuje 600 zł, więc to nie tak, że oszczędzamy czy tracimy na zakupie. Po prostu kwota jest rozłożona na 24 raty 0 proc., co również można uzyskać w popularnych sklepach z elektroniką. Co z kolei z abonamentem? Jest on korzystny, bo 15 GB to wystarczająca wartość dla mniej wymagających użytkowników. Niemniej jednak, w ofercie na kartę w tej samej cenie, T-Mobile oferuje 40 GB danych każdego miesiąca, wraz z dodatkowymi 2400 GB przez rok (czyli dodatkowo 200 GB każdego miesiąca).

IDŹ DO SKLEPU
T-Mobile
Abonament + smartfon T-Mobile
T-Mobile

Regulamin oferty smartfon + abonament za 60 zł/mies. dostępny jest pod tym linkiem.

Czy to oznacza, że oferta abonament + smartfon za 60 zł/mies. się nie opłaca?

No, nie do końca. Jest to rozwiązanie dla ceniących sobie prostotę. W abonamencie T-Mobile otrzymujemy wyłącznie jeden rachunek każdego miesiąca, który opłacamy w jednym momencie. Co prawda, w opcji na kartę też możemy ustawić doładowania cykliczne oraz cykliczne odnowienia co 30 dni oferty GO! M za 35 zł. Telefon też można kupić na raty (np. 20 płatności) - w praktyce wyjdzie więc na to samo. Jednakże, w tym przypadku musimy przenieść lub kupić nowy numer (i go zarejestrować) oraz osobno nabyć smartfon.

IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
Samsung Galaxy A15 4G
Media Expert

W mojej opinii 15 GB internetu z oferty abonamentowej XS dla mniej wymagających użytkowników zupełnie wystarczy. Jeśli ma być to oferta dla mamy, taty, babci, dziadka lub dziecka, to wydaje się niezłą opcją. Zresztą została przygotowana w taki sposób, aby była opłacalna dla pewnej grupy klientów.

REKLAMA

Więcej na temat ofert operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA