REKLAMA

Warto kibicować Polakom. Możesz zdobyć nagrody u operatora

Kibice polskiej siatkówki (i nie tylko) mogą zdobyć gratisy zupełnie za darmo. Wystarczy tylko się zarejestrować do strefy kibica.

20.05.2024 11.30
Warto kibicować Polakom. Możesz zdobyć nagrody u operatora
REKLAMA

Pod koniec kwietnia Plus wystartował ze strefą kibica. To dlatego, że jest oficjalnym sponsorem reprezentacji  Polski w piłce siatkowej, która już niebawem rozpocznie swoje zmagania na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Tym razem operator przygotował dla swoich klientów kupon na zakupy w sklepach stacjonarnych, natomiast w dalszym ciągu można odebrać darmowe gigabajty.

REKLAMA

Plus rozdaje kupony dla kibiców Reprezentacji Polski piłki siatkowej

Dziś operator zdecydował się na drugą odsłonę promocji w Klubie Kibica. Klienci Plusa (i Plusha), którzy zarejestrują się do klubu, mogą zdobyć kupony o wartości 100 zł. Vouchery można wykorzystać na zakup sprzętu – nie muszą to być jednak wyłącznie smartfony, ale też routery, tablety, telewizory, smartwatche i hulajnogi. Przecenę można uzyskać na wszystkie sprzęty w Plusie. Jak widać, kupony są do wykorzystania także dla bardziej przystępnych cenowo urządzeń, w których 100 zł może zrobić różnicę.

Kupon jednak nie pojawi się na naszym smartfonie automatycznie – trzeba wysłać bezpłatnego SMS-a o treści 100 na numer 80724. Czasu nie jest zbyt wiele, bo kupony są wysyłane wyłącznie w dniach 20-21 maja. Z kuponów klient może skorzystać wyłącznie przez 14 dni od momentu otrzymania, więc przez ten czas możemy zdecydować, na co przeznaczymy nasz voucher. Warto jednak zaznaczyć, że z rozwiązania skorzystamy wyłącznie w sklepach stacjonarnych operatora.

Aby móc odebrać kupon trzeba dołączyć do Klubu Kibica

Kupony nie są przyznawane wszystkim klientom Plusa i Plusha, ale tylko tym, którzy dołączą do Strefy Kibica. Aby móc zdobywać coraz to kolejne nagrody trzeba wysłać bezpłatny SMS o treści KIBICUJE na numer 80724. Oprócz vouchera na zakupy możemy też zyskać darmowy pakiet 25 GB danych, który będzie ważny w zależności od posiadanej oferty – przez 30 dni w ofertach na kartę i MIX lub do końca bieżącego okresu w abonamencie.

Igrzyska Olimpijskie jeszcze się oficjalnie nie rozpoczęły (start jest zaplanowany na koniec lipca). Gdy Polacy rozpoczną zmagania, z pewnością możemy liczyć na coraz więcej darmowych bonusów – m.in. za wygrane mecze. Warto dołączyć do Strefy Kibica, bo to nic nie kosztuje, a możemy zdobyć darmowe nagrody.

Więcej na temat ofert operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Zobacz ofertę
Plus
Klub Kibica
Plus
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA