REKLAMA

Możesz zgarnąć darmowe gigabajty. Wystarczy kilka kliknięć

Plus daje możliwość zdobycia darmowych gigabajtów. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

30.04.2024 16.21
Możesz zgarnąć darmowe gigabajty. Wystarczy kilka kliknięć
REKLAMA

Pakiet można odebrać dzięki nowo uruchomionej platformie nazwanej Klub Kibica. Wszystko dzięki temu, że operator jest sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. W kolejnych tygodniach na platformie będą pojawiały się nowe specjalne bonusy obejmujące oferty i promocje. Aby być na bieżąco nie potrzeba dużo.

REKLAMA

Możesz odebrać 25 GB za darmo. Musisz zrobić to

Klub Kibica został uruchomiony z okazji tego, że Olimpijska Reprezentacja Polski niebawem będzie zmagała się podczas tegorocznych XXXIII Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Pierwszy bonus, który otrzymają użytkownicy za zapisanie się do Klubu Kibica to duża paczka danych 25 GB. Gratisowe gigabajty są dedykowane wszystkim indywidualnym klientom Plusa lub Plusha – zarówno w ofertach na kartę, jak i abonamentach komórkowych.

Pakiet można wykorzystać w superszybkiej sieci 5G lub 5G UItra Plusa i dane będą aktywne przez określony czas w zależności od tego, z jakiego pakietu korzystamy. Jeśli mamy ofertę na kartę lub MIX, to bonusowe 25 GB będą ważne przez 30 dni od momentu aktywacji, jeśli korzystamy z abonamentu, to pakiet będzie dostępny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Dane będą wykorzystywane priorytetowo, ponad pakietami wynikającymi z abonamentu czy ofert na kartę.

No dobra, ale co trzeba zrobić, aby skorzystać? To bardzo proste, trzeba dołączyć do Klubu Kibica wysyłając bezpłatny SMS o treści KIBICUJE na numer 80724. Pierwszy pakiet 25 GB zostanie udostępniony już teraz – będziemy mogli z niego skorzystać po otrzymaniu SMS-a, który potwierdza jego aktywację.

Co bardzo ważne, to nie jest jedyna taka oferta, którą Plus rozdaje z okazji. W kolejnych tygodniach poprzedzających zmagania Polaków w Paryżu Plus będzie udostępniał kolejne niespodzianki dla swoich klientów na platformie Klub Kibica. Na stronie internetowej platformy widzimy, że oprócz obecnego pakietu "Na rozgrzewkę" będą co najmniej jeszcze trzy bonusy – "Trening czyni mistrza", "Wysiłek się opłaca" oraz "Na medale czas". Warto zaznaczyć, że Plus daje swoim klientom również zniżki na zakupy biletów meczów z udziałem polskiej reprezentacji.

Regulamin promocji Klub Kibica dostępny jest pod tym linkiem – znajdują się tam szczegóły dot. akcji, przyznawania pakietów oraz wiele innych przydatnych informacji.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA