REKLAMA

Orange zasypuje klientów gigabajtami. Praktycznie nie do zużycia

Orange znacząco ulepszył ofertę na kartę, oferując najwięcej darmowych gigabajtów. To wszystko dzięki nowej promocji, z której skorzystają także obecni klienci.

25.04.2024 19.32
Orange zasypuje klientów gigabajtami. Praktycznie nie do zużycia
REKLAMA

Pomarańczowy operator poszedł o krok dalej w zakresie ulepszania swoich ofert. Dzięki nowej akcji można zdobyć dodatkowo nawet 5600 GB danych przez rok (nie licząc gigabajtów z pakietów). Aby móc skorzystać z tej promocji, należy wykonać wykonać określone kroki, w zależności od tego, czy jest się już klientem Orange na kartę, czy nie.

REKLAMA

Oferta Orange na kartę stała się jeszcze lepsza. Jak zdobyć nawet 5600 GB?

Wszyscy klienci Orange na kartę mogą zdobyć największą ilość bonusowych danych. Operator postanowił podzielić promocję na dwie części – dla nowych oraz obecnych klientów. Zacznijmy od nowych klientów, którzy w ramach promocji mogą zdobyć pakiet "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu za 0 zł przez pierwszy miesiąc + ekstra 5400 GB przez rok". Pierwszy pakiet obejmuje 25 GB bazowych gigabajtów oraz resztę nielimitowanych funkcji na 31 dni za darmo, natomiast drugi to bonusowe 5400 GB rozłożone w 12 paczkach po 450 GB.

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują numer w dniach od 20 kwietnia do 15 września będą mogli skorzystać z promocji (oprócz taryf Zawsze bez limitu, Orange IoT na kartę oraz usługi Ekstra Numer). Uruchomienie promocji jest bardzo proste – wystarczy wysłać SMS-a o treści START na numer 814 i to właściwie tyle – promocja zostanie aktywowana. Wtedy otrzymamy pierwszą paczkę 450 GB, natomiast aby otrzymywać kolejne, trzeba będzie odnawiać ofertę "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich" za 35 zł każdego miesiąca.

Innymi słowy, aby móc zdobyć łącznie bonusowe 5400 GB, trzeba będzie co miesiąc doładowywać konto za kwotę 35 zł. Warto zaznaczyć, że bonusowe dane nie przepadają, tylko przechodzą z miesiąca na miesiąc - gigabajty z jednego miesiąca można wykorzystać w następnym. Aby zdobyć łącznie 5600 GB, trzeba będzie odebrać bonus 200 GB na 31 dni za zgody marketingowe. Można to zrobić, wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 80290.

Co natomiast z obecnymi klientami? Tych Orange nie zostawił na lodzie, ponieważ również mogą odebrać 5400 GB, chociaż trochę na innych warunkach. Aby uruchomić promocję, będą musieli wysłać darmowego SMS-a o treści 5400GB pod numer 811 lub zajrzeć do aplikacji Mój Orange.

Osoby, które mają aktywny pakiet za 35 zł/mies., pierwszą promocyjną paczkę GB otrzymają przy następnym odnowieniu pakietu. Co z użytkownikami, którzy korzystali z niższych ofert lub nie kupowali pakietów? Ci mogą aktywować pakiet, wysyłając SMS-a o treści AKT35 CYKL na numer 630 lub zrobić to w aplikacji mobilnej Mój Orange. Tak jak w przypadku nowych klientów, aby zdobyć łącznie 5400 GB, trzeba będzie co miesiąc odnawiać pakiet za 35 zł. Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA