REKLAMA

Orange ulepsza popularną ofertę. Oto jak zgarnąć dwa miesiące za darmo

Orange ulepszył swoją ofertę subskrypcji Flex. Dzięki czemu można odebrać dwa miesiące usług zupełnie za darmo.

24.04.2024 19.15
Orange ulepsza popularną ofertę. Oto jak zgarnąć dwa miesiące za darmo
REKLAMA

Wszystko dzięki temu, że pomarańczowy operator wprowadził roczną subskrypcję w pakiecie Flex. Decydując się na rozliczenie "z góry" na taki okres, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na razie dostępny jest tylko jeden, najbardziej podstawowy pakiet w formie rocznej subskrypcji. Użytkownicy ceniący oszczędności mogą z niego skorzystać już teraz.

REKLAMA

Roczna subskrypcja Orange Flex już dostępna. Jak na razie dla jednego pakietu

Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński, poinformował w poście na serwisie X o uruchomieniu ciekawego rozwiązania. Zasady oferty są naprawdę proste – zamiast comiesięcznych, mniejszych wpłat w ramach miesięcznej subskrypcji w Orange Flex, klient może skorzystać z bardziej przystępnej cenowo 12-miesięcznej subskrypcji.

Jak na razie opcja jest dostępna wyłącznie dla pakietu 45 GB danych (7,61 GB w roamingu UE, usługa social media bez limitu GB), który kosztuje 35 zł/mies. Decydując się na miesięczne płatności przez cały rok, wynosi to 420 zł. Natomiast dzięki nowej rocznej subskrypcji można otrzymać 12 miesięcy w cenie 10 – płacimy z góry 350 zł za cały rok. Jeśli podzielimy tę kwotę przez 12 miesięcy, usługi będą nas kosztować zaledwie 29,17 zł/mies.

Oszczędzamy 70 zł w ciągu roku, a otrzymujemy właściwie to samo. Fakt faktem, trzeba zapłacić z góry, natomiast takie rozwiązanie jest przygotowane dla pewnych i lojalnych klientów Orange Flex.

Z pewnością znajdzie się masa klientów, która doceni mniejsze opłaty. Szczególnie że operator w ubiegłym miesiącu poczynił małe-duże zmiany w ofercie Flex i wcześniejszy najbardziej podstawowy pakiet za 30 zł z 30 GB został usunięty – tym sposobem 45 GB za 35 zł wszedł w jego miejsce. Użytkownicy, którzy wcześniej korzystali z niższego planu, wybierając roczną subskrypcję, dostaną lepsze warunki za mniejsze pieniądze.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o rocznej subskrypcji Orange Flex?

Jak na razie 12-miesięczna subskrypcja jest dostępna tylko dla planu za 35 zł i Orange nie planuje wprowadzać opcji dla bardziej zaawansowanych planów. Obecni użytkownicy Orange Flex mogą w łatwy sposób przejść z miesięcznego na roczny system rozliczeń podczas obecnego okresu rozliczeniowego, natomiast zmiana planu nastąpi z nowym okresem.

Warto zaznaczyć, że decydując się na roczne subskrypcje, te nie będą się automatycznie odnawiać – użytkownik będzie musiał sam zdecydować, czy chce wciąż korzystać z rocznego planu, czy przejść na miesięczne rozliczenia.

Gigabajty będą przyznawane standardowo - co miesiąc będzie to paczka 45 GB, a także identycznie zadziała przenoszenie niewykorzystanych danych do sejfów GB. Bez problemu można wybrać roczny plan dla numerów dodatkowych. Tak naprawdę wszystkie funkcje i możliwości pozostają takie same poza tym, że za subskrypcję trzeba zapłacić z góry za cały rok.

REKLAMA

Więcej wiadomości w tematyce operatorów i ofert znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA