REKLAMA

Jest promocja dla klientów nju mobile. Można zgarnąć dobry bonus

Orange przygotował specjalny bonus dla klientów sieci nju mobile. Użytkownicy korzystający z oferty mogą zdobyć darmowe gigabajty. Wystarczy kilka prostych kroków.

23.04.2024 18.07
nju mobile dla par
REKLAMA

Darmowe dane są rozdawane z okazji 11. urodzin nju mobile. Tak jak możemy się spodziewać, operator wykorzystał tę liczbę i postanowił udostępnić klientom korzystającym z sieci 11 GB. Z możliwości mogą skorzystać wszyscy użytkownicy usług komórkowych sieci sygnowanego rysunkowym ziemniakiem.

REKLAMA

Możesz zgarnąć 11 GB w nju mobile. Oto co musisz zrobić

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyński poinformował, że dzisiaj wypadają 11. urodziny sieci nju mobile. Z tego względu operator świętuje i daje klientom darmową paczkę 11 GB, która będzie dostępna przez 30 dni od momentu aktywacji. Po tym czasie niewykorzystane dane przepadają, natomiast dane są wykorzystywane priorytetowo – czyli ponad gigabajtami, które mamy w pakiecie. Bonus można uruchomić już dzisiaj.

Jak to zrobić? To bardzo proste. Użytkownicy pakietu nju subskrypcja nie muszą robić tak naprawdę nic – gigabajty zostaną przyznane automatycznie, bez wykonywania dodatkowych kroków. Klienci nju na abonament lub nju na kartę będą musieli wysłać bezpłatnego SMS-a o treści URODZINY na numer 80455.

Operator daje również możliwość sprawdzenia, ile bonusowych urodzinowych GB nam pozostało. W tym celu klienci abonamentowi i oferty na kartę muszą wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści ILE na numer 80138 lub zalogować się na stronie njumobile.pl. Użytkownicy nju subskrypcja mogą to zrobić w aplikacji mobilnej nju mobile lub na stronie internetowej operatora.

Warto zaznaczyć, że gigabajty nie będą dostępne wieczne – klienci mają czas do 6 maja 2024 do roku do godziny 23:59 na odebranie urodzinowego prezentu. Bonusowe dane można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski i pakiet działa tylko na numerze, na którym został włączony – nie jest on współdzielony z innymi numerami. Regulamin promocji można znaleźć na stronie operatora – zarówno w wersji dla klientów abonamentowych oraz na kartę, jak i użytkowników nju subskrypcja.

Więcej o operatorach sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

SPRAWDŹ OFERTĘ
nju mobile
nju mobile
nju mobile
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA