REKLAMA

Wchodzisz na Allegro a tam kupony. Zaoszczędzisz na opłatach za telefon i jeszcze zyskasz

Allegro wraz z Orange mają bardzo ciekawą kampanię, dzięki której można zaoszczędzić na opłatach za telefon. Można zdobyć pierwszy miesiąc za darmo, a potem jeszcze zdobyć kupon na zakupy.

25.04.2024 12.58
Allegro pokazało liczby. Automaty paczkowe biją rekordy
REKLAMA

Promocja dotyczy subskrypcji Orange Flex i mogą z niej skorzystać nowi klienci tej oferty. Wystarczy użyć kodu rabatowego dostarczonego przez Allegro. Będzie można zgarnąć pierwszy miesiąc subskrypcji praktycznie za darmo, a po pewnym czasie Allegro da nam jeszcze kolejny kupon, który będzie można wykorzystać na zakupy na popularnej polskiej platformie e-commerce.

REKLAMA

Orange Flex za złotówkę na pierwszy miesiąc. Oraz tańsze zakupy na Allegro

Allegro wraz z Orange proponują promocję, dzięki której można nieco zaoszczędzić. Z rozwiązania mogą skorzystać osoby, które wybiorą nowy numer Flex lub przeniosą swój dotychczasowy. Co trzeba zrobić? Pierwszym krokiem będzie pobranie aplikacji mobilnej Orange Flex i wybranie dowolnego planu – może być to najtańszy za 35 zł z 45 GB lub też droższe – 50 zł z 80 GB i 80 zł z 150 GB.

Następnie trzeba będzie wybrać, czy chcemy zdecydować się na nowy numer, czy może przenieść nasz dotychczasowy. Następnie konieczne będzie potwierdzenie tożsamości w aplikacji mobilnej. Kolejnym ważnym krokiem będzie wpisanie kodu rabatowego ALLEGRO50, który umożliwi nowym klientom korzystanie z Orange Flex przez pierwszy miesiąc za symboliczną złotówkę. To może pozwolić zaoszczędzić nawet do 79 zł, więc całkiem sporo.

Potem tak naprawdę nie trzeba robić nic – wystarczy korzystać z telefonu tak jak wcześniej - w Orange Flex oprócz dużych paczek gigabajtów otrzymujemy dostęp m.in. do 5G, pakietu social media z nielimitowanymi gigabajtami, eSIM i roamingu UE. Po miesiącu natomiast będziemy mogli zgarnąć drugą część nagrody – kupon rabatowy od Allegro o wartości 50 zł na dowolne zakupy realizowane na platformie.  

Subskrypcja w Orange Flex, tak jak nazwa sugeruje, jest bardzo elastyczna i tak naprawdę jeśli po miesiącu korzystania z oferty coś się nam nie spodoba, możemy zrezygnować, po prostu anulując subskrypcję. Nie stracimy zbyt wiele, ponieważ dostęp będzie nas kosztował zaledwie 1 zł. Wręcz przeciwnie, zyskamy, ponieważ Allegro da nam kupon o wartości 50 zł. Jeśli natomiast subskrypcja przypadnie nam do gustu, cały czas będziemy mieli możliwość zmiany planu na niższy lub wyższy.

Promocja potrwa jeszcze przez następne kilka dni – do poniedziałku 29 kwietnia 2024 r., więc warto się pośpieszyć. Regulamin akcji dostępny jest na tej stronie internetowej.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA